Kvalita do 17 000,- Kc

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

Chuck norris by tohle zvládl hravě :D
tento účet již není aktivní.
Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvek od Crabik »

maxxz:
Necetl jsem to tady cele, cili nevim, jestli se tady pretahujete o blbost nebo ne, ale tahle posledni stranka mi spis pripada, ze chces za kazdou cenu vytvorit nejakou pointu proti nemu a racionalni argumenty jdou stranou.
Kdybych mel studovat informatiku bez vlastniho pocitace a programovat stohodinovou praci nekde po kavarnach (coz je prave vzhledem ke specifikacim javy nebo potrebe spravy verzi skoro nemozne) nebo ve skole, kde mas pridelene limity nebo nemuzes najit ucebnu, ve ktere se neuci, tak okamzite menim fakultu a obor.
Studovat obory, kde je silne zadouci pouzivat pocitac, bez vlastniho pocitace, to je silne neefektivni, navic vysledna kvalita takoveho studenta je hodne nizka.
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

no mluvilo se tu o tom, že mu odejde notebook na opravu na 3 týdny. Tak jako jsem tady akorát psal, že se to snad dá i když hůře míň pohodlně vydržet já nevim co v tom hledáte. Kdyby vám odešel notebook tak prostě vzdáte studium ? :D fajn věřím vám :) mě je to fuk :D
tento účet již není aktivní.
DoctorEye
píše často
Příspěvky: 204
Registrován: 23 lis 2007 20:10

Příspěvek od DoctorEye »

Dá se to určitě vydržet, horší by to bylo kdyby mu to odešlo pravě v době nějake diplomky,nebo ročníkové práce
HP Pavilion tx2500, Asus EEE 900A
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

maxxz: Nevis o cem mluvis... jsi na stredni, ja na stredni notes vubec nemel a ani sem ho nepotreboval.
DoctorEye: Tak samozrejme, jenze ono je to spis tak ze kazdej tejden nekdo neco po tobe chce... a ted vytvor neco na pc ve studovne, kdyz mas veskere podklady v nefunkcnim notesu a je v servisu.
Naposledy upravil(a) Solitary dne 18 pro 2007 21:06, celkem upraveno 1 x.
Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvek od Crabik »

maxxz: kdyz odejde notebook, tak mam PC. :P
Ale je fakt, ze 3 tydny bych nejak zvladl, uplne bez pocitace bych do samotneho studia nesel.

EDIT: Na druhou stranu, pristup k pocitaci je u nas na skole bran temer jako samozrejmost a berou to tak i kantori, cili 90% studia travis s PC.
Naposledy upravil(a) Crabik dne 18 pro 2007 21:06, celkem upraveno 1 x.
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

Solitary: Však. Ale nevim co tu meleš. Jako pochybuju, že když ti na 3 týdny odejde notebook tak to zabalíš. :wink: :wink:



Dá se to určitě vydržet, horší by to bylo kdyby mu to odešlo pravě v době nějake diplomky,nebo ročníkové práce


Jistě určitě by to bylo těžký, ale nedalo by se to přežít nějak ?


Solitary: Nic ve zlým, ale říkám tu holej fakt, když se posere PC někomu kdo nemá notebook a jen desktop a odejde mu tak co ? Musí taky dělat jinde. MG říkám ti tu normálně, že i když ti odejde notebook jsi schopnej pokračovat ve studiu, je to těžký, ale do tý doby než se ti vrátí to přežiješ. Tak nemel že ne.
tento účet již není aktivní.
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

No ja mam treba desktop doma... a domu jezdim z koleje jednou za 14dni na vikend. Ja nemelu ze to neprezijes, ale uplne zbytecne ti to hodne zkazi plany a vubec dost ti to muze uskodit. Tady jde prece o to ze ten notes je v servisu nesmyslne 3tydny coz je pro studenta naprosto zbytecny. Kdyz si koupi jinou znacku s lepsi servisem tak ma vystarano... o nicem jinem tu nemluvim.
Naposledy upravil(a) Solitary dne 18 pro 2007 21:09, celkem upraveno 1 x.
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

AMEN dá se to zvládnout.
tento účet již není aktivní.
DoctorEye
píše často
Příspěvky: 204
Registrován: 23 lis 2007 20:10

Příspěvek od DoctorEye »

Na střední člověk ntb nepotřebuje, jenom je to jednoduší pro něj. Na Vysoký technyckého zaměření to beru že mít ntb u sebe je lepší. Ale i strojní věci se daj kreslit ručně
HP Pavilion tx2500, Asus EEE 900A
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

ale nejde tu o to nemít ho vůbec. Jde tu o to, že odejde na 3 týdny do servisu a že tu někdo pořád nechce pochopit, že se to dá přežít... :roll: :roll:
tento účet již není aktivní.
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

maxxz: Tady jde o to ze student usetril na levnem Aceru, haha... prece nepotrebuje o 2tisice drazsi notebook... a pak mu notes zavita na 3tydny do servisu. Vidis tam tu pointu? Sam priznavas ze mu to muze dost zneprijemnit studium... naprosto zbytecne. Nikdo tu netvrdi ze to neprezije...
Naposledy upravil(a) Solitary dne 18 pro 2007 21:12, celkem upraveno 1 x.
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

jo jenže dnes prý i ACER zvládá reklamace do týdne :) :wink: :wink: :wink: Já netvrdím, že se ti neznepříjemní ale pouze, že se to dá přežít bože už.
Naposledy upravil(a) maxxz dne 18 pro 2007 21:13, celkem upraveno 1 x.
tento účet již není aktivní.
Solitary
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvek od Solitary »

Prý :)
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

proč se hádáme kvůli takový pikačovině je mi záhadou.
tento účet již není aktivní.