MSI GX700

notebooky MSI a vše kolem nich
Aandre
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 18 pro 2007 19:46

zvuk

Příspěvekod Aandre » 18 pro 2007 19:47

pls pomoc zkousel sem nainstalovat zvukove drivery tu 182 a stahl sem si i 127 pro xp .dycky sem se dival jestli je to pro xp. Mam tam vin XP ale zvuk mi proste nejde :(

maisner
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 19 zář 2007 23:48

Cawes

Příspěvekod maisner » 18 pro 2007 22:23

Pozri nevymyslaj...ja mam taktiez MSI GX700GX-056CZ a natiahol som si normalne drivery z instalacneho CD, co som dostal k notaku...a cuduj sa svete Win XP SP 2 CZ edition...frci ako hodinky...ba pre istotu som si tiez postahoval ovladace z netu z ich domovskej stranky vsetko pre moj typ...a okrem SnowFlake emulation alias predpriprave na TV tuner a samozrejme toho Robinsona mi vse facha ako ma. :wink:

Aandre
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 18 pro 2007 19:46

Re: Cawes

Příspěvekod Aandre » 20 pro 2007 07:13

Tak uz sem to spravil. Problem byl v tom ze system windows tu zvukovou kartu proste nenasel,... preinstaloval sem nejake ovladace na zbernice a uz to de.

Cendic
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 10 zář 2007 18:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cendic » 22 pro 2007 00:01

tak jsem si koupil chladic thermaltake tai-chi m+ po doporuceni tady z fora. je t pekne zpracovany, byl bych spokojenej, kdyby me s tim dodali usb kablik je to aa, takze jsem rychle shanel nahradu jediny co po obejiti nekolika obchodu meli byl trimetrovej, coz je tady v tomhle pripade trochu zbytecny, ledaze by mi soused chladil notebook. Vyzkousim az po vanocich. Doufam v avizovane vysledky.

impact
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 06 pro 2007 22:21

Příspěvekod impact » 23 pro 2007 12:55

Prohledej krabici od toho chladice, ten kabel tam nekde musi byt (sice ma ani ne pul metru, ale staci naprosto presne). Pokud tam neni, tak vznes dotaz na prodejce, kam se zatoulal?

vandemark
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 23 pro 2007 14:31

hm

Příspěvekod vandemark » 23 pro 2007 14:38

ctu zde sama superlativa ale mam jine zkusenosti v zari jsem poridil do formy dva stojer GX700 ty s pomalejsim procakem 1,8, prinesl domu a zacala instalovat OEM VISTA ultimate na oba, na jeden jsem istalaci vcetne updatu dal do 2 hodin druhej byl furt modra smrt, VISTY nesli naistalovat -kontrola biosu je stejny hm co dal druhy den reklamace, poslali me do prd... takze poslat do strakonic, za 10 dni prisel-opravena ale ale chyba stale stejna takze znova poslano no za 2mesice problem vyresen celkove nicmene jsme musel koupit do firmy dalis pocitac protoze 2 mesice to fakt neslo.
problem cislo dva , presto ze ej notas pro VISAT nefunguje na nom BITLOCKER neporadil ani srvis jedinej kdo to resil byl microsfot ale kdyz to proste s haw nepracuje tak se to tezko rozchodi .
treti problem, nove hry na nem proste nerozchodite, mam zkusenost s HALO2 pod vistu, problem s grafikou a papa, BF2, BF 2142 taktez nechodi, gears of war pada a posr.. VISYT zacnou hledat problem.

je zajimave ze krome HALO 2 jhsem vsechno rozbehal na starsim notebooku od lenova z61m na graficke karte ktera by to snad ani nemela umoznit a to ATI x1300, TENHLE notebook je pro me velke zklamani protoze ani distributor v podstate tomu notasu neroumi, nezna presnou specifikaci, nedokaze poradit a herni notebook? divne ale kdyz na nem nejde pomerne dost her tak nevim,(

tester_pedro
píše často
Příspěvky: 172
Registrován: 07 pro 2007 17:36

Příspěvekod tester_pedro » 23 pro 2007 17:45

vandemark:
na bitlocker musis mit TPM! da se to obejit. viz google

vandemark
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 23 pro 2007 14:31

dobra

Příspěvekod vandemark » 24 pro 2007 00:49

ale udjane, pokud je tenhle notas na santa rosa, mel by ten cip obsahovat, nicmene treba gear of wars jsem opravdu nerozehral,o)) naistaluju ale nezahraju, hra behem loadingu padne a je vazne zajimave ze na starsim stroji s ati x1300 to jede, sice nehratelne ale jede

tester_pedro
píše často
Příspěvky: 172
Registrován: 07 pro 2007 17:36

Příspěvekod tester_pedro » 24 pro 2007 02:38

no wiki o tpm rika neco jineho: Intel is planning to integrate the TPM capabilites into the southbridge chipset in 2008.
viz.: http://en.wikipedia.org/wiki/Trusted_Platform_Module > Uses > konec posledniho odstavce.

co se tyce gears of war, to je hra ze bych blinkal, kamera na cicu a tak, osobne si pamatuju ze byla hakla na drivery. muzes se podelit o to jake mas nainstalovane? ja mel toho casu 169.04 a sli. bohuzel absolutni chovani kamery me donutilo hru smazat, aby byl notebook usetren, protoze adrenalin sel vzdycky nahoru kdyz byl duvod reloadu prave podivny uhel kamery ve spatnou chvili.

EDIT: k tpm, on tenhle notebook je vlastne barebone v notebookovem sasi a nemyslim si ze segment barebone je cilova skupina pro integraci tpm

Dengalden
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 02 pro 2007 16:53

Příspěvekod Dengalden » 24 pro 2007 09:19

hale lidi podarilo se vam najit firmware pro tu mechaniku ? vyrobce ten model nema v databazi produktu :p AD-7530B

vandemark
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 23 pro 2007 14:31

jasan

Příspěvekod vandemark » 24 pro 2007 10:32

dal jsem tam nove drivery tzn 169.25 a nejde,( jinak BF jsem rozchodil diky navodum tady, po tom obejiti tmp se taky juknu, jinak pom aplikaci SP1 je to nejake celkove stabilenjis, myslim visty.
zkousel jsem ten driver doporucneje od Tebe a take nechodi,, preinstaloval jsem kvuli tomu i notas a ani na cistem instalu mi to nechodi, takze se to nekde softikove mlati, jen diky super vistam nevim kde,(

tester_pedro
píše často
Příspěvky: 172
Registrován: 07 pro 2007 17:36

Příspěvekod tester_pedro » 24 pro 2007 23:45

si z toho nic nedelej. mas urcite 32bit. s tema moc zkusenost nemam. ano tusis spravne mam 64bit vhp tedy home premium. vedet, tedy spis se vic venovat vyberu, tak jsem si vzal taky ultimaty :(
jako urcite si zkousel i ty co byli na cd co? zkus jeste tyhle: http://www.laptopvideo2go.com/forum/ind ... entry65145
jsou vykuchany primo od ms z update, takze se nenech zmast cislem verze, jsou hlavne primo na mobilni verze grafik.
taky jsem googloval a myslim ze halo2 bych na PC radsi ozelel.

Hosak

Příspěvekod Hosak » 25 pro 2007 02:45

Cau ludia pls pradte mi. Chcem kupit MSI GX700E 035CZ mal som vela otazok ale uz iba jednu banalnu. Ked tento netebook kupim z vistou jak je to z recoveri DVD? Je tam moznost vitvorit recoveri DVD? Alebo je na HDDa neda sa napalit alebo jak je to? Diki.

tester_pedro
píše často
Příspěvky: 172
Registrován: 07 pro 2007 17:36

Příspěvekod tester_pedro » 25 pro 2007 12:43

Hosak píše:Cau ludia pls pradte mi. Chcem kupit MSI GX700E 035CZ mal som vela otazok ale uz iba jednu banalnu. Ked tento netebook kupim z vistou jak je to z recoveri DVD? Je tam moznost vitvorit recoveri DVD? Alebo je na HDDa neda sa napalit alebo jak je to? Diki.


nevim jak ostatni ale ja bych asi do 035cz nesel, jenom kvuli HDDVD mechanice, 200MHz rychlejsimu procesoru dat o cca 10 tisic vic se mi zda blbost (beru ceny odtud http://www.czechcomputer.cz/product_com ... 944&artno3 a hlavne kdyz si vezmes 061cz a k tomu VHP OEM ktery jsou neco kolem 2.7tisic ...)
no radsi bych asi fakt volil kombinaci neceho bez SW a koupil si k tomu OEM. potom resit nejaky otazky ohledne nejakyho recovery media... kdyz by si pak s tim neco chtel delat, treba vLitetovat nebo tak...

ja osobne mam 023cz, k tomu VHP OEM, sehnal jsem si certifikat a OEM cislo vazany na certifikat a vyjde to nastejno akorat mam cisty instalacni medium a ne nejaky podivnym SW preplacany recovery medium.

ale jsou to tvoje penize a tvoje rozhodnuti.

Hosak

Příspěvekod Hosak » 25 pro 2007 15:19

tester_pedro píše:
Hosak píše:Cau ludia pls pradte mi. Chcem kupit MSI GX700E 035CZ mal som vela otazok ale uz iba jednu banalnu. Ked tento netebook kupim z vistou jak je to z recoveri DVD? Je tam moznost vitvorit recoveri DVD? Alebo je na HDDa neda sa napalit alebo jak je to? Diki.


nevim jak ostatni ale ja bych asi do 035cz nesel, jenom kvuli HDDVD mechanice, 200MHz rychlejsimu procesoru dat o cca 10 tisic vic se mi zda blbost (beru ceny odtud http://www.czechcomputer.cz/product_com ... 944&artno3 a hlavne kdyz si vezmes 061cz a k tomu VHP OEM ktery jsou neco kolem 2.7tisic ...)
no radsi bych asi fakt volil kombinaci neceho bez SW a koupil si k tomu OEM. potom resit nejaky otazky ohledne nejakyho recovery media... kdyz by si pak s tim neco chtel delat, treba vLitetovat nebo tak...

ja osobne mam 023cz, k tomu VHP OEM, sehnal jsem si certifikat a OEM cislo vazany na certifikat a vyjde to nastejno akorat mam cisty instalacni medium a ne nejaky podivnym SW preplacany recovery medium.

ale jsou to tvoje penize a tvoje rozhodnuti.


No ten rozdiel neni 10 ale 6 a ked si ktomu 061cz pripocitam tasku mis a vistu kotre su pri 035cz v cene pride mi to na rovnako... mna len zaujma ako to je s tim recoveri CD... ale dik tza radu porozmislam...


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů