Acer TM 2410

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
shalan
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2007 21:52

Acer TM 2410

Příspěvekod shalan » 27 pro 2007 22:12

Prosím o pomoc, prestala mi fungovať klávesnica pod XP, po pokuse ju rozchodiť došlo ku konfliku s touchpadom, teraz nejde ani klávesnica ani tp. V správcovi zariadení signalizujú konflikt, WINDOWS XP nájde ovládač pre klávesnicu pre štandard 101/102 or MS natural ps/2. Pri pokuse obnoviť driver zahlási chybu 32, a že ovládač využívajú iné zariadenia. Neviem si rady, nemôžem nájsť ovládač klávesnice pre TM 2410. Pri inštalácii ovládača pre touchpad zahlási podobne chybu 32. Skúsil som odstrániť hardware so správca. Po zapnutí zistí myš, potom touchpad a zahlási konflikt. Klávesnicu ani neinštaluje, ale v zozname hardware je opäť (signalizuje kolíziu). Po prepnutí do safe modu - to isté. Prosím o pomoc pri uvedení notebooku do pôvodného stavu.

chevrolet
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 05 říj 2007 20:20

Příspěvekod chevrolet » 28 pro 2007 12:28

Reinstall windows.... :wink:

shalan
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2007 21:52

Příspěvekod shalan » 28 pro 2007 13:57

Je to posledná možnosť. Prídem o všetky dáta a programy. Pripojil som ext. klávesnicu a pracujem s ňou. Dúfam že sa mi podarí na niečo prísť. Obnovenie pôvodných nastavení z výroby (recovery) nechám ako poslednú možnosť.

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 28 pro 2007 14:47

recoveryy !!! nebo odebere klavesnici ve spravci zařizeni a pak dej hledat new hardware :roll: :?:

shalan
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 27 pro 2007 21:52

Příspěvekod shalan » 28 pro 2007 15:21

V správcovi som odinštaloval klávesnicu, takisto aj (v súčasnosti) neznáme zariadenie, bývalý touchpad. Po reštarte nájde nové zariadenie - myš, v zápätí touchpad ps/2 a zahlási chybu pri inštalácii. Klávesnicu indikuje bez oznámenia nového hardware ako štandardnú 101/102 ps/2, ale s výstrahou o konflikte s iným zariadením (asi s tou myšou/touchpadom).
Urobil som recovery ovl. touchpadu, zahlási konflikt pri zdielaní (hl.č.32). Podobne sa to správa aj v safe móde. Keď zakážem myš v profile, po reštarte stále dokola detekuje myš, potom touchpad, hlásenie o chybe pri inštalácii atď... Toto všetko sa mi stalo včera po odpojení prídavnej numerickej klávesnice z USB. Potom došlo k nesprávnemu vyhodnoteniu stlačenej klávesy, asi k poškodeniu ovládača. Potom som sa snažil obnoviť pôvodný ovládač a klávesnica prestala reagovať(po nej touch pad).

wlastizrad
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 21 pro 2007 18:43

Příspěvekod wlastizrad » 28 pro 2007 19:52

Prostě si připoj přídavnej HDD nahraj tam vše co chceš a reinstaluj windowsy 8)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů