MSI Pr210x - regulace otáček a hluku

notebooky MSI a vše kolem nich
Kotip
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2007 09:42

MSI Pr210x - regulace otáček a hluku

Příspěvekod Kotip » 22 pro 2007 10:55

Dobrý den , proím o radu , koupil jsem si tento notebook , pouzivam u nej program notebook hardware control , stahl jsem si vsechny vykony na minimum , baterka tak vydrzi az 4:30 , ale doslo mi ze se stale toci takovy maly vetracek a co je videt zespod a nikdy se nevypina , coz je uplne zbytecne ,protoze teploty mam CPU 40 , disk 32 , tak tomu nerozumim ,nenasel sem moznost ho nejak vypnout , nevite nekdo zda to jde? dekuji za kazdou radu...

dawe01

Příspěvekod dawe01 » 23 pro 2007 16:29

Mám sice PR200X ale problém stejný. Taky mě napadlo zkusit to nějak řešit, ale dospěl jsem k tomu, že to prostě nejde a je třeba se s tím smířit... (třeba to ale jde, jen o tom nevím)

Honzicek_cz
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 10 lis 2007 10:03

Hluk NTB

Příspěvekod Honzicek_cz » 30 pro 2007 02:19

Zdravím
Mám taky jedno MSIčko a hluk mě docela s... a řešit jsem to začal... když né SW tak se to musí HW. zatím jsem to testil tak, že jsem větráček odpojil nadobro. A za pul hodiny testování v 3dmarku to zvládnul chladit i passivne... tím netvrdím, že to tak půjde, ale že tam je určo rezerva na ten neskutečnej kravál. Tudíž jediný co je třeba udělat sehnat tu koncovku co je na tom větráčku a hodit tam nějakej potenciometr a nastavit to na únosnou hranici a myslím si, že by to mohlo být fajn řešení :o).


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 22 hostů