Aspire 9804 a cierna obrazovka

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
igorik
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2007 18:53

ten isty problem

Příspěvekod igorik » 29 pro 2007 18:55

ahojte, odvcera mam ten isty problem, mam acer aspire 3690, ma cca rok a odvcera mu zacal takto vypadavatr obraz. pomocou fn+f6 na cca pol sekundy preblikne obraz a znova sa vypne.

takze asi nic ine nepomoze ako ho poslat do servisu.

spacer74d
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 13 pro 2007 09:44

Příspěvekod spacer74d » 30 pro 2007 12:45

Ja som opravu nakoniec zrusil. Poskytovat servis ako to robi acer by zvladol kazdy, koho clovek najde na ulici. Vobec sa neunuvaju lokalizovat chybu. Ved najjednoduchsie je vymenit cele komponenty. A cenu zauctovat taku, ze si za to clovek kupi novy notebook u inej znacky.

Teraz cakam kedy mi ten notebook dojde. Uz skoro 2 tyzdne ubehli potom, ako som im oznamil ze ho chcem v povodnom stave. A neboli schopni ho doteraz dorucit.

Na nejakom fore som cital zazitok jednej pani z Rakuska, ktorej po dlhom cakani nakoniec notebook dosiel, ale s cudzim diskom. A o nejaky cas na to jej vola iny pan z uplne inej strany Rakuska, ze ma asi v notebooku jej disk. Myslim ze z takychto skusenosti si kazdy spravi dostatocny obraz o tom, ako tato 'firma' funguje.

Ja uz len cakam kedy mi notebook dojde aby som sa ho zbavil. Ak by ho mal niekto zaujem odkupit, dajte vediet. Okrem display funguje vsetko.

Medzicasom som si zaobstaral DELL.

Killer22
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 06 lis 2007 18:02

hmm

Příspěvekod Killer22 » 30 pro 2007 21:59

tak dle myho nazoru se jedna o SW chybu... ja mel to samy po tom, co jsem nainstaloval Empowering XP z jineho typu Aceru... takze jsem u okna odinstaloval, vyndal baterii a pak nabehnul v poho... Skoda ze nejsi z Plzne... by sme na tom mohli mrknout... fakt bych v tom nevidel nejakej velkem problem...

spacer74d
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 13 pro 2007 09:44

Příspěvekod spacer74d » 01 led 2008 15:19

No nemyslim si ze ide o softwarovu chybu. Ja som preistalovaval cely system z recovery particie a nepomohlo. Ak by si mal ale pravdu, bol by to este vacsi vysmech pre servisakov v acere....


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů