Výběr HP notebooku

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
polo

Příspěvek od polo »

ale ak tam chces hrat aspon stare hry tak ta grafika je podstatne lepsia, ma pevnejsie sasia ma taku malickost kontrolky...(ten prvy)
a nevizera ako za pat korun
a ten druhy co som ti hodil link je aj tak najlepsi a proti tomu prvemu nieje velky cenovy rozdiel cca 600KC -ved notebook nieje vec ktoru si clovek kupuje kazdy rok novu a sempron 2.2 ghz je celkom slusny
michello
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2008 21:49

Příspěvek od michello »

máš pravdu, možná do něj půjdu.
jo a když píšeš, že notebook není věc, kterou si člověk kupuje každej rok, tak nevíš náhodou, jak je na tom ten notes s kvalitou? Jde mi o to, aby se mi za půl roku nerozsypal...
polo

Příspěvek od polo »

compaq 6720s som kupil otcovy a jedine co mozem vytknout tomu booku je chladeni teplota je fakt strana a je velmy hlucny 6715 ma moj bratranec ale s turionom x2 a teplotou je natom velmi dobre a je tizsi podla mojho nazoru ma 6715 lepsie sasi ako 6720 ktory bol v oblasti tuchpadu dost makky a hlavne 6715 je uz znami book ktory ma dobru konstrukciu a myslim ze vela vydrzy ja mam asus F3jc a plasty na 6715 su znacne lepsie(lepsie dosadaju a nevrzgaju) ja by som ho bral a kvaita je to predsa HP myslim ze za tie peniaze malo co lepsie kupis(kvalitou spracovania) ani6720 nie je zli ale ta teplota
Dolby
občas něco napíše
Příspěvky: 49
Registrován: 31 pro 2007 12:41

Příspěvek od Dolby »

Já bych šel do toho HP COMPAQ 6720s co psal polo.
Za ty prachy si myslím, že je to dobrá volba
Jafan
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 16 led 2008 21:12

Příspěvek od Jafan »

Mohl bych se zeptat na váš názor na tento notebook : https://www.hypernakup.cz/produkty/noteb ... 2689b9cc5e
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

už jsem ho hodně viděl na netu a ženě se líbí a mám jí ho koupit, ale tento notes není určen na český trh, tudíž je odněkud dovezen...nějaká předváděčka nebo tak něco. tzn. servis nedělá HP, ale oni (ti to pošlou někam do zahraničí) a navíc jen 12 měsíců plná záruka, to ať si to strčí za klobouk :lol:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
Jafan
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 16 led 2008 21:12

Příspěvek od Jafan »

Ok díky
Do jakého by si šel v téhle cenové relaci?
caja

Příspěvek od caja »

Kupoval jsem tenhle noťas a záruka je přímo od HP - je to dovoz přímo ze skladů HP a Fujitsu v EU :lol:
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

a můžeš mi říct, kde jsi ho kupoval? protože já psal maily všem prodejcům, které jsem snad v čr našel, kdo tyto notesy servisuje a všichni mi napsali, že to posílají buď do německa, nebo to servisujou sami. prý, že se možná podaří vyjednat servis u hp v brně, ale to nejdřív tak v létě...
asi bych bral taky to hp 6720
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
stanos4
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 20 led 2008 13:43

Příspěvek od stanos4 »

tu som nasiel nieco taketo, asi je to ten celeron co si posielal ty https://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=48989

mas tu moznost neskorsej vymeny procaku za vykonnejsie c2d, a ta vydrz baterky, no tie ma hp dost dobre, u tohto modelu mozes pri kancelarskej praci vpoho pocitat s 3hodkami(ak chces tak si pozri stranky hp, tam niekde to urcite najdes, teda aspon na slovenskych)
mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvek od mivlak »

celeron to je určitě, to bych nekupoval. v dnešní době je v kurzu dvoujádro :lol:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT
caja

Kde?

Příspěvek od caja »

Kupoval jsem ho přímo na www.hypernakup.cz kde je to i popsáno -
Více o dovozu - Dovoz Hewlwtt Packard, viz odkaz:
https://www.hypernakup.cz/1303-Vice_o_do ... 44f6c05c27