Kde nakoupit nejlevněji ACER spire 3xxx?

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
skvoracek
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 17 zář 2007 12:57

Kde nakoupit nejlevněji ACER spire 3xxx?

Příspěvekod skvoracek » 21 led 2008 12:56

Neporadili by jste mi někdo, kde nakoupit nejlevněji notebook acer aspiře řady 3xxx (nejlépe 3692 - ale není podmínkou).

Děkuju.

Martin

polo

Příspěvekod polo » 21 led 2008 18:09

Len ta zo srandy by ma zaujimalo naco by niekto chcel kupit ten acer

skvoracek
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 17 zář 2007 12:57

Příspěvekod skvoracek » 22 led 2008 07:51

proč bych chtěl kupovat ACER?
Protože jsem s ním nad míru spokojen. Mám už acer 3692, kupovyný z druhé ruky , ale se zárukou. Výborný servis, byl problém s panty a vadnými body na obrazovce. V servisu mi zadarmo v rámci záruky vyměnili celou LCD obrazovku a panty dali taky do pořádku. Opraveno a vyřízeno během týdne, kurýr si přijel pro notebook a do týdne jej zase přivezl a neplatil jsem ani korunu. Tak třeba proto.
Hezký den. Martin

polo

Příspěvekod polo » 22 led 2008 17:11

Stastie ale vela ludi ho nemala ani ja nie som rad ze som sa ho zbavil

Kiw
píše často
Příspěvky: 115
Registrován: 20 lis 2007 14:57

4 polo

Příspěvekod Kiw » 23 led 2008 18:30

To je super, že máš špatné zkušenosti a sdělíš to v každém druhém threadu. Myslím ale, že jestli chtěl a hledal, tak si jich uživatel mohl přečíst kolik chtěl.
Je ale rozhodnutý, takže jestli bychom se mohli vrátit k původnímu dotazu. Přidávám se taky, zajímá mě, jestli má někdo nějaké spešl zkušenosti co se týče ceny v obchodech :) ?

polo

Příspěvekod polo » 23 led 2008 18:42

hod to do googlu


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů