Dell XPS M1530
-
Koudy
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
CeCo
Hehe, XPS 1530 a XPS 1330 maju bonus v podobe elektroliecby
https://pocitace.sme.sk/c/3688747/Notebo ... nalin.html
(kdesi som sa uz bavil na temu 2kolik vs. 3kolik pri adapteroch, odporucam teda zastancom 2koliku absolvovat zopar terapii s tymito notebookmi)
C
https://pocitace.sme.sk/c/3688747/Notebo ... nalin.html
(kdesi som sa uz bavil na temu 2kolik vs. 3kolik pri adapteroch, odporucam teda zastancom 2koliku absolvovat zopar terapii s tymito notebookmi)
C
-
alfah4ns
- guru
- Příspěvky: 7116
- Registrován: 05 kvě 2007 15:55
- Bydliště: Ostrava
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Raptor
- občas něco napíše
- Příspěvky: 5
- Registrován: 24 led 2008 12:27
rad by som sa opytal na lesklost pri tomto notebooku, na forach som nasiel mnoho informácií o tom ako sa uzivatelia vidia v notebooku a ze notas to je super, ale ze prave leskly povrch u tohto modelu je uplny otras. o tento notas mam velky zaujem ale vraj nie je v matnom prevedení, dal by sa tento efekt nejak minimalizovat, pripadne ktory by ste zobrali z ponukanych displejov aby sa eliminoval odraz:
-UltraSharp™ WXGA (1280x800) CCFL Display (220nits) with TrueLife™
-Widescreen WXGA+ (1440x900) TFT Display with TrueLife™
-UltraSharp™ Widescreen WSXGA+ (1680x1050) TFT Display with TrueLife™
-UltraSharp™ WXGA (1280x800) CCFL Display (220nits) with TrueLife™
-Widescreen WXGA+ (1440x900) TFT Display with TrueLife™
-UltraSharp™ Widescreen WSXGA+ (1680x1050) TFT Display with TrueLife™
-
Ghost
- Moderátor
- Příspěvky: 7536
- Registrován: 25 říj 2006 12:27
- Bydliště: Bratislava
vsetky 3 su leskle. vsetky truelife lcdcka su leskle. ultrasharp maju navyse silnejsie podsvietenie a lepsie pozorovacie uhly ale odrazy budes mat na vsetkych 3ch. len matne lcdcka su v ponuke v rade latitude/precision a v rade vostro/inspiron tusim matny WXGA. XPSka maju len leskle v ponuke.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
-
Raptor
- občas něco napíše
- Příspěvky: 5
- Registrován: 24 led 2008 12:27
No tak to neviem co teraz spravím, lebo inspiron ani vostro ma moc neoslovili. Ak by sa nasiel nejaky uzivatel co ma tento notas, mohol by napisat nejakú skusenost s tym leskom? Ked som minule kukal na notebooky v obchode vsimol som si ze niektore mali ten lesk vacsí, iné mensí.
Este sa chcem spytat, neminimalizoval by sa ten lesk pri mensej obrazovke (ak by som zobral 1330 a tam s LED podsvietením). U 1530 som bohuzial LED nenasiel, to mas tusim len MacBook. Docital som sa aj o nejakych antiodrazovych foliach, ale tomu moc neverím.
Pripajam par ukazok, aky strasny moze ten odlesk byt:
https://www.notebookcheck.net/typo3temp/ ... 821ee0.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=qb26airdD_w
Este sa chcem spytat, neminimalizoval by sa ten lesk pri mensej obrazovke (ak by som zobral 1330 a tam s LED podsvietením). U 1530 som bohuzial LED nenasiel, to mas tusim len MacBook. Docital som sa aj o nejakych antiodrazovych foliach, ale tomu moc neverím.
Pripajam par ukazok, aky strasny moze ten odlesk byt:
https://www.notebookcheck.net/typo3temp/ ... 821ee0.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=qb26airdD_w
-
ROMIK
- píše často
- Příspěvky: 143
- Registrován: 22 črc 2007 20:59
Můžete napsat někdo kdo má XPS 1530 jestli ja ta DVD mechanika fakt taková slabina toho noťase.Koukal jsem a slyšel jsem na net a hodně tu mechaniku kritizují nejenom při zasouvání a vysouvání ale i při čtení co se týče hluku.Jak to máte s mechanickým zpracováním.Viděl jsem i obrázek-nestejnoměrné mezery mezi L a P pantem,lesklý LCD pry je nepoužitelný venku
.Může se někdo ,kdo ho má vyjádřit.
Myslíte ,že do budoucna budou tu mechaniku nějak řešit?
Díky za info.
Myslíte ,že do budoucna budou tu mechaniku nějak řešit?
Díky za info.
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
myslím, že ho zatím skoro nikdo nemá, v zahraničních recenzích se píše jen o hluku při zasouvání a vysouvání. Tento konkrétní hluk si můžeš poslechnout na youtube. jinak se to podel mě v budoucnu řešit nebude, ta zasouvací mechanika je efektní a na to se u xps klade důraz...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
-
ROMIK
- píše často
- Příspěvky: 143
- Registrován: 22 črc 2007 20:59
-
sirius1983
- Moderátor
- Příspěvky: 4680
- Registrován: 24 úno 2007 19:59
- Bydliště: Všude dobře tak co doma...
spokojen jsem s ním velice. Odlesk tam samozřejmě je, ale odle mě není až tak výrazný jako u jiných lesklých displejů. Vzhledem k tomu, že ho mám od podzimu, tak jsem s ním venku naslunku, zatím moc nebyl, když jsem venku tak většinou někde v kavárně, vlaku, knihovně a tak a tam mi to nedělá žádný problém, jde taky hodně o zvyk...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.