F5N a windows xp

notebooky Asus a vše kolem nich
ice.bc
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2007 18:03

Příspěvekod ice.bc » 12 lis 2007 10:10

..me ano...i mute .A jak jsem psal,stahoval jsem ovladace primo od Realteku...vsechny tlacitka funguji.A ta wifi ti nejede vubec?Nebo jen ten Atheros client..?

greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 12 lis 2007 11:25

a muzes mi pls hodit na to link a pripadne i postup co driv? Rikam, nepredelaval jsem to ja tak nevim. Ani tu wifinu ted nemuzu vyzkouset...kdyz tak mi dej vedet na 244-284-905. pac ta wifina je pro me celkem dulezita a rad bych ji rozjel. dekuju moc

Pompier
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 13 lis 2007 20:39

Příspěvekod Pompier » 13 lis 2007 20:45

Ahoj Lidicky,
tak sem taky poridil F5N,ale stale se mi nedari nainstalovat cosi, co je v spravci zarizeni oznaceno jako sbernice SM a koprocesor .. navic mi nefunguje ctecka karet..
Poradi mi nekdo ??
Ovladase z edisku sem pouzil... a preinstaloval tim ty stazene z asus.com a zadna zmena diky za kazdou radu...

Joey_B
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 pro 2007 16:52

Režim spánku

Příspěvekod Joey_B » 03 pro 2007 16:57

Mám dotaz, při spuštění počítače mi při přechodu z režimu spánku dlouho nabíhá,u jiných počítačů to je hned a mě to nabíhá strašně dlouho,tak se chci zeptat jestli to nemůže být kvůli XP? díky

kwaigon
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 16 pro 2007 00:05

bluetooth

Příspěvekod kwaigon » 16 pro 2007 00:13

Ahoj, prosím o radu jak rozchodit na F5N bluetooth, podle rady z asus.com jsem nejdřív nainstalil Wireless Console Utility a potom jsem se snažil nainstalit bluetooth a vždy skončím na tom, že to chce připojit bluetooth device a to je konec, pak už to můžu jen zrušit, protože nevím co bych připojoval, když má být bluetooth integrovaný. Doufám.

Jinak až na to, že mi nějak nefunguje ovládání hlasitosti pomocí fn klávesy to jede všechno.

Díky

greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 16 pro 2007 17:05

To Kwaigon: BT to integrnovane nema...je tam jen kontrolka kdyz to mas pripojeny...osobne sem externi BT jeste netestoval.
ohledne te hlasitosti...to nejde asi nikomu...resilo se to tady ale nikdo sem k tomu zadne reseni nenapsal.
zajimalo by me jestli ti jde tlacitko vypinani touchpadu (to co je vedle zapinani noteooku)...

MikHornet

Příspěvekod MikHornet » 30 pro 2007 13:15

Tak sa tiez trapim s novym notebookom F5N. Zatial viac menej uspesne. Mam jeden dotaz. Grafika Nvidia 7000M, ma mat integrovanu, alebo vlastnu pamet? podla alza.sk to ma ma vlastnu, ale podla vsetkeho mi na systeme chyba presne 128MB RAM a neviem si vysvetlit kde sa podela. Tak jedine ma napada ze si ju bere ta grafika.
Plus este dotaz - ktory driver na webCAM mam nainstalovat, na stranke asusu su asi 3 rozne typy. Alebo mam ist stylom pokus-omyl?? :)
dik moc za vsetky odpovede a hlavne za toto forum :))

Jungen
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 led 2008 23:30

W XP

Příspěvekod Jungen » 03 led 2008 23:37

Ahoj lidičky, tak mám taky notebook F5N a koupil jsem ho bez softveru jelikož sem chtěl XP. Ovladače pro XP mi tam hodil človíček oboru znalý a stahoval je na ofiko stránkách ASUS a můžu říct že mi fičí úplně bez problémů vše. Jediné co mně mrzí je že se mi trošku houpe grafika u CoD 4 :lol: Držím palce s instalací ovladačů všem [/b]

greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 04 led 2008 17:20

To Jungen: jede ti absolutne vse?vcetne kombinace FN+F10,F11,F12,V a mezernik?...a co ty 4 uzivatelsky tlacitka vedle zapinani...

jungler
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 09 pro 2007 23:43

Příspěvekod jungler » 22 led 2008 16:19

Ahoj. KAmaradce se pokousim zprovoznit tehle stroj. Mam nainstalovano skoro vse. Za boha se mi ale nedari s grafikou. Ten asus web je totalne zalagovanej a stahuje mi to asi 6 KB\s
To bych tu na to cumel do zejtra. Namate nekdo treba ten ovladac na rapidu nebo na necem podobnem?

Potom tu mam jeste jedno nerozpoznane zarizeni. Ve spravci se jmenuje "PCI device" nevite co to je zac? Jakej ovladac na to pouzit?

Kolben
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 24 led 2008 10:57

Re: W XP

Příspěvekod Kolben » 24 led 2008 11:05

Jungen píše:Ahoj lidičky, tak mám taky notebook F5N a koupil jsem ho bez softveru jelikož sem chtěl XP. Ovladače pro XP mi tam hodil človíček oboru znalý a stahoval je na ofiko stránkách ASUS a můžu říct že mi fičí úplně bez problémů vše. Jediné co mně mrzí je že se mi trošku houpe grafika u CoD 4 :lol: Držím palce s instalací ovladačů všem [/b]


Pánové, souhlasím s Jungenem, zrovna jsem doinstaloval tenhle notebook pro dceru svého kolegy. Ovladače originál z asus.cz, instalované v pořadí, jak jsou uvedeny na webu, s výjimkou UAA a wireless manageru, což je ale u jednotlivýcho ovladačů napsáno, že se má něco nainstalovat dřív. Notebook absolutně bez chyby, všechny funkční tlačítka a klávesové zkratky o.k. V poslední době jsem přeinstalovával několik notebooků (HP, FJS) z Vist na XP a i díky skvělé podpoře ASUSu to byla nejjednoduší akce. Takže můžu downgrade, případně nákup bez OS vřele doporučit.

jungler
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 09 pro 2007 23:43

Příspěvekod jungler » 24 led 2008 14:20

Hola. Tak zase já a problémy s Asus F5N.
Nainstaloval sem tam tu KB888111 záplatu. Potom mi to naslo novej hardware. Modem šel v pohodě, ale to realtec HD device ne a ne fachat. Řve to, že Microsoft bus driver should be loaded in your system before installing Realtec HD audio driver !
A jeste k tomu mam ve spravci zařízení položku "Zvukové zařízení na zbernici High definition audio" ve vlastnostech to tvrdi, že tam žádnej ovladač neni. Nesvítí tam žádnej konflikt nic. Nejde to ani odebrat bo to prej je třeba ke startu systému a když dám "přeinstalovat ovladač, tak to pro sychr neudělá vubec nic" ;(((
Sem totálně v pasti. Prosím pomooooc

greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 25 led 2008 15:39

To Kolben: mohl bys mi prosim te poradit jake jsou teda ovladace na tu hlasitost (FN + F10,11,12) a fcni tlacitka?...tyhle 2 veci mi nejdou...urco se v tom vyznas lip nez ja...nechce se mi predelavat celej notas i kdyz jsou to jen detaily.dik za odpoved:)

JCDenton
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2008 23:33

Příspěvekod JCDenton » 25 led 2008 23:41

2 greatboy: Na asus.com si stahni a naintaluj atkdrv utility (pokud ho uz nemas) a na klavesovy zkratky nainstaluj atkhotkey utility. U me funguji vsechny fn+xx zkratky, jinak co zprovoznuje ty tlacitka vedle poweru to zatim newim, ale urco to bude taky jeden z ATKacek z asus.com...
Jinak se pridavam mezi cerstve majitele tohoto notesu a timto vsechny zdravim...

greatboy
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2007 14:54

Příspěvekod greatboy » 27 led 2008 11:26

To JCDenton: diky chlape!:)...


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů