Notebook do 24 000

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
bitxiak
píše často
Příspěvky: 146
Registrován: 12 zář 2007 02:21
Bydliště: Komarno Slovensko

Příspěvekod bitxiak » 31 led 2008 10:03

Mam Toshibu s rovnakym sasi ako A200-16F. Ako pisal ghost, kvalita nic moc a preto na denne prenasanie by som ho neodporucal, ale ked sa k nemu budes spravat nezne tak je to podla mna v pohode. Hlavne nedostatky sasi povazujem prehybanie vrchnej casti vieka (uplny vrch pri zatvorenom NB). Inak si myslim, ze je celkom pevny, treba vyvinut neaku tu silu. Este dotaz k tej sasi, neviem ci ti vadia odtlacky prstov, ale ked hej tak pri vybere tohoto NB ti odporucam kupit neaku handricku a behat s nou a v kuse utierat ten lesky povrch :lol: "Popelnicove" otvaranie sa mi zda pevne, ale nemozes Nb otvorit natolko ako pri inom type otvarania . Dosledkom tohoto typu otvarania je, ze na zadnej casti NB nemas ziadne vstupy, vsetko je na bokoch NB, a co mi velmi vadi su audio konektory na prednej casti notebooku. Repraciky su da sa povedat mozno troska nadpriemer, ale aj tak nic moc oproti externym bednam.

jarda19
občas něco napíše
Příspěvky: 76
Registrován: 27 pro 2007 22:26

Příspěvekod jarda19 » 31 led 2008 15:38

zdravim měl sem ASUS F3KA AP031C a hned při prvním spuštění byl problém a druhý den sem ho odvez reklamovat... vrátili mi prachy a řekli mi že asus je nejhorší značka na PDA a notebooky... názor reklamací
HP Pavilion 6680, C2D 1,5GHz, 4GB RAM,GeForce 8400M GS, Windows Vista

Pepa35
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 03 pro 2007 20:22

Příspěvekod Pepa35 » 02 úno 2008 22:09

Jak jsem četl zkušenost výše tak jsem rád, že jsem si zvolil Toshibu, včera jsem zkoušel Crysis a jde na střední detaily. :))


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 hostů