Chtěl bych se zepta jestli někdo nevi proč mi CPU běží pořád na 100%?
(mam intel celeron 1,6GHz, OS vista, RAM 2Gb, antivir NOD a antispyware Ad-Aware)
//edit C: Nadpis "Dotaz" je asi tak vseobecny ako ked sa opytam "kto to je" a ty odpovies "clovek"...
Preco ide CPU na 100%?
-
Sislik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 27 led 2007 20:10
-
smolik12
- občas něco napíše
- Příspěvky: 55
- Registrován: 28 lis 2007 17:23
-
kiposukjange
- guru
- Příspěvky: 1678
- Registrován: 01 lis 2007 17:20
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
-
hofik
- občas něco napíše
- Příspěvky: 2
- Registrován: 31 led 2008 14:09
moc se v tom nevyznam tak se pls podivejte sem a poraďte pls
https://sweb.cz/Hofik.P/xxx.jpg
https://sweb.cz/Hofik.P/xxx.jpg