AMILO A 1667G

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
stepan

AMILO A 1667G

Příspěvekod stepan » 12 kvě 2006 15:53

POKUD NEKDO TENHLE NOTEBOOK VLASTNITE NEBO VITE KDE NA NEJ SEHNAT RECENZI NAPISTE TO SEM DIKY

mraky

Příspěvekod mraky » 12 kvě 2006 17:39

Mozna prinosnejsi budou ohlasy z fora.

http://www.whatlaptop.co.uk/Forums/Show ... tID=185226

btw: zasekl se ti CapsLock :wink:

stepan

Příspěvekod stepan » 13 kvě 2006 10:23

je to sice pekny forum problem je že neni v češtine takže ja si přečtu velky ho*** :D a prekladat se mi to moc nechce ale rozhodne diky kdybys vedel ao nejaky českym napis byl bych rad

teccka

RE:

Příspěvekod teccka » 28 kvě 2006 22:04

F-S 1667 mam...

leon

Příspěvekod leon » 28 kvě 2006 22:46

no prima ;) ... a jaky mas zkusenosti?

Fluke
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 24 čer 2006 16:50

Příspěvekod Fluke » 24 čer 2006 17:21

Zdar, tenhle noťas mám doma. Koukám, že vás zajímaj zkušenosti takže: Displej: Má opravdu dokonalej displej, zatím nejlepší kontrast co sem kdy viděl, snad jen Toshiba může mít lepší, má ještě Glare technologii, sice občas se v tom budete vidět, ale ty barvy jsou jedna báseň.

Procák: Musím říct, že Turion64 MT-32 co tam mám stačí na všechno, pokud vím, teď už tam prý instalujou ML-32, ale rozdíl to není tak velkej, protože tenhle notebook docela dost žere.

Paměť: 1GB ram DDR333 od Hynixe pod značkou Huyndai a maj latenci CL 2.5, ale uvažuju, že si pořídím 2GB na DDR400, ale i tak je paměť dost velký plus tohodle kompu.

HDD: má sice 4200rpm, ale s 1GB pamětí to není poznat, u náročný hry zahrabe opravdu vyjímečně. Hlavně má 100GB (93GB) a to se vyplatí.

Grafika: Když vynechám nejnovější X1600, tak X700 je ta nejvýkonější grafika co na NB můžete mít a je to poznat (mobilityX1800/Go7800 nejsou na normální NB) má 128MB RAM DDR, DVI a TV-out a zatím jsem na tom plynule rozběhal vše na 1280x800 na vyšší detaily (FEAR, BfME, HL2, CS:S, SW:EaW).

Touchpad, klávesnice: Touchpad je opravdu jeden z lepších, kam se hrabe Acer, je celej stříbrnej jako NB, při používání nikdy po nějaké době nezačne pálit jako u těch černých s drsným povrchem a má navíc samostatný tlačítko k vypnutí + ještě navíc povrch na rolování. Klávesnice jsou dva typy, černá s bílímy potisky, je super, pak šedá s bílýmy potisky, které se špiní a nejdou vyčistit, doporučuju si ji pak vyměnit za černou klávesnici. Rozvržení je až na FN a CTRL tlačítko skvělé, FN je totiž úplně vlevo, takže strefit CTRL je poněkud obtížné a navíc sousedí s tlačítkem Win.

Mechanika: klasická vysouvací, měl sem tam NEC-6650A. Ti kdo mají spoustu vypálených DVD-Video filmů na DVD-R ji bude jako já nenávidět, nečte je tak dobře, viz recenze na CDr.cz, jinak je skvělá a pálí jak DVD+R DL tak DVD-R DL.

Postřehy: na boku je ovládací kolečko zvuku, báječná věc, člověk se nemusí štvát pomocí tlačítka FN a může ztišit reproduktory kdykoli. Repro jsou na tento malý NB opravdu dobré, má i malý Subwoofer na spodu.
V Express card slotu, který má místo PCMCIA, se skrývá zastrčený dálkový ovladač na PowerCinema, považuji za další plus.
Všechny konektory má na bocích a ne dementně vzadu nebo vepředu, Wifi se zapíná posuvným tlačítkem vepředu. Baterie vydrží opravdu jen 2 hodiny. Povrchový plast nemá rád pot, doporučuju mít vždy pod rukou hadýrku nebo si tam kam dáváte ruku něco nalepit. Šasi je plastové, není to žádný robustní svalovec.
Taky oceňuju, že FSC má jako jeden z mála normální přístup ke komponentám zespoda a dá se snadno upgradovat procesor například. Grafická karta je prý dokonce MXM (takže by měla jít také vyměnit, ale nezkoumal jsem to zatím, nemohu potvrdit)

Na hry a náročnější programy, můžu tenhle NB opravdu bez výčitek doporučit. :wink:
Naposledy upravil(a) Fluke dne 09 črc 2006 18:41, celkem upraveno 2 x.

bojler
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2006 20:21

Příspěvekod bojler » 09 črc 2006 15:40

nemuzu souhlasit s tim, ze sasi neni robustni. spadl sem s nim ze strane a vydrzel to. ma to kovovej ram. 8) jinak naprosto presne postrehy

Mr.Disaster
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 12 úno 2007 10:05

Příspěvekod Mr.Disaster » 12 úno 2007 10:08

Chci se zeptat jestli náhodou někdo nesehnal někde výkonější baterii.Přece jenom necelé 2 hodiny výdrže je opravdu málo.

Kikin
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2007 16:04

Pomoc s Amilo 1667 G

Příspěvekod Kikin » 07 bře 2007 16:09

Potřebuji poradit,seknul se mi notebook při serfování a při vypnutí a znovu zapnutí černá obrazovka,ani bios jen diody POWER a HDD svítí..
Co teď???

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 08 bře 2007 17:08

Rekl bych, ze bude v panu motherboard. Tady ti moc neporadime. Zkus vyndat baterku, ale myslim, ze to nepomuze. Takze jedine servis.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů