Crysis a DX10

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
polo

Příspěvekod polo » 11 úno 2008 19:37

Najlepsie vyzera v crysise fyzika ked tam mate ageiu PhysX -to je jediny dovod preco som si zohnal tu hru
Naposledy upravil(a) polo dne 11 úno 2008 20:36, celkem upraveno 1 x.

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

..

Příspěvekod neoexnet » 11 úno 2008 19:38

no DARKO je v první řadě skilla co má notebookovou grafiku (gf8600gs) výkonnější jak stolní ati2400xt .... jen pro pořádek ... a jinak ho nechápu .. HOUK :)

>>to že DARKO nechápu by bylo na dýl, už jsme to myslím svého času se solitary řešili, jak se jmenoval ten vulkánskej chvat? :)
Toshiba R600-10W

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 11 úno 2008 20:24

polo: Ty mas PhysX? :)
maxxz: urcite videl interakci prostredi protoze ji celou shodil jedinou poznamkou... a to, ze jde stromy kacet pistoli.

polo

Příspěvekod polo » 11 úno 2008 20:36

Ano v desktope mam PhysX

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 11 úno 2008 20:55

Melo to v Crysis nejaky podstatny efekt? Jinak, vis, ze Ageiu koupila ted Nvidie? :)

polo

Příspěvekod polo » 11 úno 2008 20:59

Viem ze ageiu kupila nvidia a malo to celkom pekny efekt aj ked zatial najvacsi som nasiel na tych specialnych mapach pre Unreal tournament 3(mapach pre vyuzitie fyziky)-crysis ma dako nebavi ako vetsina podobnych hier...

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 11 úno 2008 21:11

No Nvidia s technologii PhysX mozna udela nejaky kroky kupredu, lepsi podporu, apod... ikdyz radsi bych videl ten cip integrovany na graficke karte nez jako samostatnou kartu.

polo

Příspěvekod polo » 11 úno 2008 21:18

Aj ja ale ako samostatna karta to ma iste caro

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 11 úno 2008 21:28

maxxz: urcite videl interakci prostredi protoze ji celou shodil jedinou poznamkou... a to, ze jde stromy kacet pistoli.


Solitary: No tak nic no :D to asi viděl z rychlíku, já jsem měl tu možnost si to zahrát a ta interakce se mě naopak moc líbí, konečně prostředí funguje společně s celou hrou. V CoD4 je interakcí co ? Občas naskriptovaný pád kusů trosek ? :D Nene Graficky a funkčně se Crysis velmi povedl. Děj celé hry apod. to už je ovšem jiná.
tento účet již není aktivní.

darko
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 pro 2007 10:52

Příspěvekod darko » 11 úno 2008 21:31

maxxz píše:darko: O co ti přesně jde ? Jako když tě to baví víc OK ale necpi to ostatním. Já taky vyjádřil svůj názor na hry CoD4 a Crysis, ale necpu ho tu každýmu. Seš fanatik či co ? :D Navíc viděl si interakci prostředí Crysis ? Jak se lámou stromy apod. ? Kam se hrabe CoD4.

interakce prostředí? Jakože pistolí pokácím strom a ani raketometem nezničím plechový plot? Bohužel právě v té jak říkáte "modle" Cod4 můžu prostřelit dřevěnou desku,dveře či plech.Prostřelit nádrž u auta a nechat ho explodovat...
Vy si taky stojíte tvrdohlavě na svém,já taky.A odpověd na to o co mi tu jde?
Dovolil jsem si oponovat "štamgastům". Následky lze vidět na posledních třech stranách
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 11 úno 2008 21:37

auto v Crysis explodovat nelze ? Řekl bych že to jde.

"ani raketometem nezničím plechový plot?"
A v CoD4 lze něco takového provést ? Zase tolik jsem to nehrál. Pokud tam není plot tak můžeš nechat explodovat Barák ? Že by nešel prostřelit plech ? to snad ne to šlo i ve FarCry. Dřevěnou desku jsem již také ve FarCry prostřeloval, to mě nepřipadá jako žádné zázraky. V HL2 enginu lze provést to samé a to je jak moc stará hra.

Ano to že pokacím strom pistolí a to že se každá kapradina hejbe podle toho jak do ní vrážim a to že opravdu prostředí se chová prakticky jako ve skutečnosti. Přidáme-li k tomu nádherně se měnící dobu ve hře resp. střídání noc a den, krásné stíny apod. myslim, že Crysis vyjde graficky i technologicky jako Král. tím netvrdím, že je CoD4 špatná hra. Mě totiž nebaví ani jedna z těchto jmenovaných :D
tento účet již není aktivní.

polo

Příspěvekod polo » 11 úno 2008 21:39

COD ma fizyku za vsetky drobne to sa s crysisom neda porovnavat ale mna osobne COD zaujala viac ako crysis..

Solitary
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3046
Registrován: 28 čer 2007 13:19

Příspěvekod Solitary » 11 úno 2008 21:48

darko, oponujes stamgastum, mas naprosto novatorske nazory... a my se ti posmivame vid? Ty jsi uplnej mucednik, jen to rekni... citis se tak vid? :roll: V Crysis slo u auta prostrilet jednotlivy pneumatiky a i strelit do nadrze, ktera zacala horet a po te auto bouchlo.

darko
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 pro 2007 10:52

Příspěvekod darko » 11 úno 2008 21:48

maxxz píše:auto v Crysis explodovat nelze ? Řekl bych že to jde.

"ani raketometem nezničím plechový plot?"
A v CoD4 lze něco takového provést ? Zase tolik jsem to nehrál. Pokud tam není plot tak můžeš nechat explodovat Barák ? Že by nešel prostřelit plech ? to snad ne to šlo i ve FarCry. Dřevěnou desku jsem již také ve FarCry prostřeloval, to mě nepřipadá jako žádné zázraky. V HL2 enginu lze provést to samé a to je jak moc stará hra.

Ano to že pokacím strom pistolí a to že se každá kapradina hejbe podle toho jak do ní vrážim a to že opravdu prostředí se chová prakticky jako ve skutečnosti. Přidáme-li k tomu nádherně se měnící dobu ve hře resp. střídání noc a den, krásné stíny apod. myslim, že Crysis vyjde graficky i technologicky jako Král. tím netvrdím, že je CoD4 špatná hra. Mě totiž nebaví ani jedna z těchto jmenovaných :D

ta nádherně se měnící denní doba. 1min=1 hod.kdepak sem to viděl?.... A před osmi lety u Flashpointu
Všechno už tady bylo a Crysis to dal do jednoho balíku s s nenažranými hw nároky
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP

darko
píše často
Příspěvky: 198
Registrován: 29 pro 2007 10:52

Příspěvekod darko » 11 úno 2008 21:52

Solitary píše:darko, oponujes stamgastum, mas naprosto novatorske nazory... a my se ti posmivame vid? Ty jsi uplnej mucednik, jen to rekni... citis se tak vid? :roll: V Crysis slo u auta prostrilet jednotlivy pneumatiky a i strelit do nadrze, ktera zacala horet a po te auto bouchlo.

no tak včem je je Crysis lepší když to dokážou i ty ostatní ?
Acer TravelMate 8200. Pentium CoreDuo 2.0 Ghz,2 GB DDR2 ,HDD 160 GB, Ati mobile Xpress 1600 256 Mb GDDR2 Hypermemory,Win 7 HP


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů