Asus A6KM-Q072

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
Casio
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 28 lis 2006 12:55

Asus A6KM-Q072

Příspěvekod Casio » 28 lis 2006 12:59

Máte někdo zkušenosti s tímto notebookem?? Děkuji zai nformace.

el.barto1
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2006 17:58

Příspěvekod el.barto1 » 14 pro 2006 18:10

ahoj, prave dneska som ho doniesol domov, takze je to cerstve... ale z netu co som si zistoval info je len jedine minus to ze v biose je nejak spackane ACPI nasvenie kontroly spotreby a vo Windows SP2 to proste nejak baterka nezvlada.. precitaj si o tom nieco tu http://www.cdr.cz/a/16584 .. a kvoli tomuto problemu ze notas ide stale na 100% je obcas trosku hlucnejsi.. dufam ze Asus vida opravny patch na bios aby to vsetko islo tak ako ma :)

achiles
občas něco napíše
Příspěvky: 75
Registrován: 17 pro 2006 03:07

Příspěvekod achiles » 17 pro 2006 18:13

mam ho necelej tejden, tak jen par postrehu. Co se tyce konfigurace, tak je celkem dostacujici, zahral sem si tam i NFS carbon, Titan Quest a tak na 1024x768 medium ale jinak lepsi grafika by mu asi neuskodila. vydrz tak cca 2hodky bezny prace, wifi prijem tak standardni. je celkem hlucnej, kdyz jede na zdroj a takt na 2Ghz, tak se vetracek nezastavi, ale kdyz je podtaktovanej, tak je celkem tichej. Jinak celkem hodne topi, zdroj je po nekolikahodinovym pripojenim k nb docela dost rozhavenej. display je naprosto super. celkem neprijemna vec je tlacitko fn na miste ctrl pro lidi co hrajou hry ale jinak u me hojne vyuzivany. shrnuto, za ty penize sem hodne spokojenej a pekna brasna v cene taky potesi

ps sorry za stylizaci a navaznost vet. psal sem to, jak sem si na co vzpomel a uz se mi to nechce predelavat...
Asus A6KM-Q072 / Turion 64 ML37 2Ghz, 1GB RAM, GeForce GO 7300 256MB, 100GB, DVD-RW, WIFI, BT

Fikili
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 05 pro 2006 13:41

Příspěvekod Fikili » 21 pro 2006 21:14

Ja ho mam doma asi 2 tejdny a muzu jen potvrdit ze hreje docela dost, ale rozjel jsem na tom dokonce Gothica 3ku coz jsem docela necekal a musim se pridat s tim fn ktere je naprosto strasne umistene uz mi z toho hrabe :-D
Jo a pokud si chcete zahrat Fifu07 tak si neinstalujte nove ovladace protoze vam to pojede asi 4krat rychleji, jakoby vsichni dopovali a behali jako Asafa Powel :twisted:

johnny92
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 01 led 2007 10:43

Příspěvekod johnny92 » 01 led 2007 10:46

Já ho mám asi týden a zatím si nestěžuju, jsem celkem spokojený, akorát mohl by být méně hlučný. Zahrál jsem si Most Wanted na 1024x768 a střední detaily a uplně v poho. Na práci i hraní her je dobrý, mám tam photoshop, delphi...no prostě good :)

Verxes
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 26 led 2007 10:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Verxes » 22 dub 2007 22:48

Fikili píše:Ja ho mam doma asi 2 tejdny a muzu jen potvrdit ze hreje docela dost, ale rozjel jsem na tom dokonce Gothica 3ku coz jsem docela necekal a musim se pridat s tim fn ktere je naprosto strasne umistene uz mi z toho hrabe :-D
Jo a pokud si chcete zahrat Fifu07 tak si neinstalujte nove ovladace protoze vam to pojede asi 4krat rychleji, jakoby vsichni dopovali a behali jako Asafa Powel :twisted:

Hele to s tim zrychlenim ty fify.. mě to dělá u nhl07.. ovladače mám původní.. a dělá to jen občas.. nevíte jak se toho zbavit?


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů