VBI na Slovensku
-
dubria
- občas něco napíše
- Příspěvky: 3
- Registrován: 20 úno 2008 16:06
bongo007 píše:predajpc.com su šmelinári
mate nejake argumenty na potvrdenie svojho tvrdenia? ale inac je pozitivne, ze den nato notebooknamietu.sk znizil ceny
https://i110.photobucket.com/albums/n106 ... Image3.png
oproti vcerajsej
https://i110.photobucket.com/albums/n106 ... Image2.png
konkretne znizila sa cena sasi o viac ako 500 korun.
-
maco
- občas něco napíše
- Příspěvky: 22
- Registrován: 12 pro 2007 16:45
Precitaj si nejake nazory https://www.markoff.biz/pivot/entry.php?id=947 na tejto stranke. Alebo staci ked si das do googla vyhladat Athenas Consulting a najdes kopec clankov a diskusii. Ale pocul som aj osobne par ludi, co strasne nadavali na tuto firmu. Ja by som urcite radsej kupil drahsie, ale u seriozneho predajcu.
-
LuKKaS
- občas něco napíše
- Příspěvky: 6
- Registrován: 25 led 2008 23:06
Ja osobne nakupujem vo Westech slovakia mame sme nieco ako ich partnery tak od nich ja nakupujem ceny su v pohode a neni su ziadne problemy uz sme od tial kupili cca 10VBIciek ak by niekto chcel neni problem objednat a poslat alebo sa stretnut ...
to dubria: Toto mas trosku viac predrazene ja som tuto zostavu poskladal za cca 35k
to dubria: Toto mas trosku viac predrazene ja som tuto zostavu poskladal za cca 35k
-
dubria
- občas něco napíše
- Příspěvky: 3
- Registrován: 20 úno 2008 16:06
LuKKaS píše:Ja osobne nakupujem vo Westech slovakia mame sme nieco ako ich partnery tak od nich ja nakupujem ceny su v pohode a neni su ziadne problemy uz sme od tial kupili cca 10VBIciek ak by niekto chcel neni problem objednat a poslat alebo sa stretnut ...
to dubria: Toto mas trosku viac predrazene ja som tuto zostavu poskladal za cca 35k
ok, mas na seba nejaky kontakt, by sme sa nejak dohodli.