EX600X -> TV-OUT

notebooky MSI a vše kolem nich
kubislav
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 23 úno 2008 17:32

EX600X -> TV-OUT

Příspěvekod kubislav » 23 úno 2008 17:41

nedavno jsem si koupil tento notebook, na par drobnosti jsem s nim spokojen ale mam jeden obrovsky problem... nedokazal jsem zprovoznit TV-OUT.

Zkousel jsem prolizat vsechny MSI fora a taky jsem volal na servis aby mi k tomu neco poradili nebo dali naky TIP ale tam mi rekli velke kulove. Prvne jsem to normalne chtel napichnout pres stary kabel na kterem jsem jel na svem byvalem PC... input CINCH(pres Svideo redukci) a output SCART. Heh... notas nepoznal zadnou TV vubec nic a neslo mi ani force tv detection. Stahl jsem si naky tweak na n-view co mi otevrel nove moznosti a klasicke zobrazeni n-view (stary panel)... prinutil jsem to detekovat TV a dostal jsem moznost klonovat nebodualview apod. akorat po nastaveni televize ani neproblikla nic proste jen cerny obraz. Zkousel jsem to s tremi kabely... ten na kterem jsem fungoval doposud (viz nahore) potom cinch - cinch, a na radu servisu svideo-svideo a vse jsem prozkousel na 3 televizich... bez vysledku. Ma pro me nekdo jeste nakou radu protoze me jedine napada ze mam tv out odvareny a budu to muset reklamovat... diky

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Agila77.com » 02 kvě 2008 09:17

taky jsem ještě nezkoušel ale zkus tlačítka P1 HLAVNĚ a nebo v tom konfiguračním programu grafiky. Já mám problém s přepínáním zavřeného notebooku ZOBRAZENÍ MONITORU. Tlačítko FN nejde použít páč je notebook zavřený a když otevřu a zmáčku a zavřu notebook se uspí.
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ
řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE
http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 03 kvě 2008 12:31

nezekládej nové vlákno o notebooku který se tu už řeší ..



LOCK
Toshiba R600-10W


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů