Lenovo N200 - čerstvé zkušenosti a dotazy

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
MichalKus
občas něco napíše
Příspěvky: 89
Registrován: 25 led 2008 13:46

Příspěvekod MichalKus » 21 úno 2008 20:10

tak pominuli to ze R61 ma ten kov jak si ostatne psal tak i ty plasty se dost lisi a kalavesnice je take uplne jina :wink: Muzu porovnavat segra ma N200 ja R61
Lenovo ThinkPad R61 - C2D T7250, 1680x1050, 3GB, 160GB, Quadro NVS 140M, DVD±RW, WF, BT, Vista Business :)

dio-x
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 úno 2008 19:43

card reader

Příspěvekod dio-x » 25 úno 2008 19:52

nazdar dufam ze sa neopytam hovadinu co sa tu uz riesila ale kukal som kade tade a nic som nenasiel

mam par dni lenovo 0769-BAG a zatial som uuplne spokojny co sa tyka cena/vybava akurat mam maly dotaz na citacku kariet.
citacka funguje ale predpokladal som ze karta sa z citacky vybera podobne ako z digi-foto mierny zatlacenim ju mechanizmus 'vypluje' kdezto na mojom NB je to 'cista mechanika' vlastnych prstov nakolko s kratou sa da manipulovat len manualne a dnu a von co pri vytahovani je niekedy urcitym problemom aj kvoli zaslepke PC-Express a nemam zrovna chirurgicek prsty

ako to funguje Vam ostatnym?

vyskoci po miernom zatlaceni sama alebo ju treba prosit? ;-)

roxtedy
píše často
Příspěvky: 191
Registrován: 12 bře 2007 10:39

Příspěvekod roxtedy » 29 úno 2008 07:36

MichalKus píše:tak pominuli to ze R61 ma ten kov jak si ostatne psal tak i ty plasty se dost lisi a kalavesnice je take uplne jina :wink: Muzu porovnavat segra ma N200 ja R61


A jsou šasi N200 pevné??(nevržou někde)Klávesnice je taky O.K.?? Přemýšlím nad Lenovem a HP, polovička má jeden z nejlacinějších HP a kvalita zpracování je úplně někde jinde než u mého fujitsu siemens za 25k.

tunak
píše často
Příspěvky: 356
Registrován: 07 led 2008 00:06

Příspěvekod tunak » 29 úno 2008 10:26

Nejlepší je přijít pekně do obchodu a podívat se sám. :wink: Jinak já třeba nemůžu srovnávat s levným HP (kromě pavilionu), ale můžu informovat, že N200 má třeb ve srovnání s Pavilionem šasí subjektivně nahlíženo lepší.

MichalKus
občas něco napíše
Příspěvky: 89
Registrován: 25 led 2008 13:46

Příspěvekod MichalKus » 04 bře 2008 12:45

No ja muzu porovnat tu N200 s HP COMPAQ 63.. ted nevim presne... Ma to bratranek a co se klavesnice a tela tyce rekl bych ze N200 je natom stejne jak tyhle HP a jestli vrze? No kdyz zatlacis dost hrube tak zavrze a prohne se ale to kazdy co nema ram :wink: rozhodne ale lepsi nez vecina plastacku aspon muj osobni nazor podle mne sou kvalitne spracovane a v ramci moznosti je sasi pevne. Pokud vyberes COMPAQ nebo N200 myslim ze co se kvalit tyce neudelas chybu jasne Pavilion bude o necem jinem tam uz bych cekal horsi kvalitu aspon sem videl v jednom marketu za cca 14000 ale rekl bych ze podobne na tom asi bude cela rada. Tudis u HP bych se drzel COMPAQ a nebo N200 co ti vyhovuje vic to musis uz vybrat a nebo si to radsi prohlidni v realu :)
Lenovo ThinkPad R61 - C2D T7250, 1680x1050, 3GB, 160GB, Quadro NVS 140M, DVD±RW, WF, BT, Vista Business :)

muter
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2008 17:21

Příspěvekod muter » 07 bře 2008 20:26

ahoj tak jsem si zkusil podle navodu nainstalovat tpfc a pri zadani do vyhledavace cmd se nic nenaslo. tak jsem to zkusil pomoci navodu prilozeny u souboru a behem instalace fancontrol.exe mi to pada pze to sys nemuze nainstalovat. mam vista bussines lenovo N300 s C2D T7100. huucenu vetraku pri pripojenym ntbk na sit je fakt sila jinak ale max spokojenost. jestli by jste mi mohli s timto problemem poradit tak bych byl moc rad. diky

kyo
guru
Příspěvky: 1648
Registrován: 04 lis 2007 19:26

Příspěvekod kyo » 07 bře 2008 20:30

asi mas nastavenej pri zapojeni do site profil pro vetrak maximum performance, pripadne ti to jede na zbytecnej vysokej vykon ze to hreje, zkus si pohrat s power managerem pripadne si vytvor vlastni profil.
Lenovo Thinkpad R61 - 1680x1050, C2D T7250, 2GB 667mhz, 250GB Seagate Momentus 7200.3, NVS 140m, XP Professional + 3 year carry-in

muter
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2008 17:21

Příspěvekod muter » 07 bře 2008 21:26

4kyo: diky tak jsem si PM nainstaloval - nejak jsem pri instalaci na neho zapomel ale i tak se mi nerozbeh jen problik?? mozna bych mel jeste napsat ze mam baterku z ntbk vyndanou a nastaveni napajeni na rovnovahu, vzduch vychazejici z ntbk je bezne pokojove teploty nebo mirne vyssi a nic vykonneho na ntbk nedelam. koukal jsem se po profilech ktery jsi mi radil ale ty jsem nejak nemoh najit pokud ovsem nejsou v tom PM.


4roxtedy: kamos si koupil HP 6710 a šasi bych rek je na stejne urovni jen mu trosku ale jen opravdu trosku vrze spodni levy roh ntbk. u hp se me ale mnohem vic libi zpracovani portu pze u lenova je vse po bokach tudiz vsude moc kablu a spatnu pristup do dvd mechaniky pokud si ale ovsem nekoupis usb hub a navic me opravdu vadi hlucnost vetraku jako asi vetsine uzivatelu N200 a tpcf se mi nepodarilo rozchodit :( jinak ale max spokojenost a vydrz na rovnovaze pri praci na internetu a plnem jasu displeje necele 4hodky

djrr
píše často
Příspěvky: 128
Registrován: 28 dub 2007 21:43
Bydliště: Praha

Příspěvekod djrr » 10 bře 2008 17:54

čus, budu mít novej notebook a líbí se mi tenhle http://notebooky.alza.cz/notebook-lenov ... d80992.htm
noťas bude na starší hry (NFS UG 2 , flatout, gta sa),filmy,mp3ky a převážně internet. Tak mám pár otázek:
1. četl jsem tady nějaké poruchy touchpadu že nejde scrollovací oblast? Co je na tom pravdy?
2. Taky jsem četl že s Windows XP nějak blbne čtečka otisků prstů. Dá se to nějak vyřešit? Pač na noťasu budu chtít mít WIN XP taky a ne vistu.
3. Dál by mě zajímal zvukovej výstup, když ho připojim na repro jestli nebude hrát jak chcípající magneťák.
4. Jaká je kvalita zpracování? Šasi, klouby,displej,klávesnice...
5. Vy co jste si ho koupili šli byjste do toho znovu?
To je zatím všechno, až budu mít další otázky připíšu to.
Předem díky za odpovědi

muter
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2008 17:21

Příspěvekod muter » 10 bře 2008 21:43

zdar mam temer podobnou konfiguraci ale visty a nemenil bych:
1. s touchpaden zadnej problem
2. xp nemam ale rozchodit ctecku se mi podarilo az asi po desate instalaci???
3. zvuk v pohode
4. kvalita zpracovani fakt super na takovou cenovou relaci ntbk BOMBA - NO COMMENT :)
5. viz clanek výše

muter
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 13 led 2008 17:21

Příspěvekod muter » 11 bře 2008 07:44

ahoj mate nekdo prosim odkaz na tpcf pro win.vista 64 bit?? existuje vubec tato verze?? verze co je na zacatku tematu mi nejde naistalovat:(
diky

Zany

Příspěvekod Zany » 16 bře 2008 19:47

Tak je to asi pet mesicu, co mi prislo Lenovo 3000 N200 a vzhledem k tomu, ze pisu vsema deseti a to docela dost, stala se mi takova nemila vec, jak pouzivam mezernik, tak na te strane uz obcas vynechava a kdyz ho proste mackam uplne ukraje tak nefunguje vubec, z druhe strany v pohode, ale ted nejak nevim, jak to resit, pripojuji k nemu zvlast klavesnici, nevim jestli ho mam dat na opravu, ale vzhledem k tomu, ze ho docela dost potrebuju, tak se mi opravdu moc nechce. Nestalo se nekomu neco podobneho?

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 16 bře 2008 19:51

to se stává na spoustě notebooků. pokud máš on-site servis tak není problém...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

dio-x
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 úno 2008 19:43

citacka kariet

Příspěvekod dio-x » 16 bře 2008 22:05

ahoj uz som tu raz pisal ohladom citacky kariet ako ostatnym funguje. mohol by mi prosim niekto odpovedat kto ma lenovo 3000 N200 povedat ako mu funguje citacka?

z mojej musim kartu vytahovat manualne a ocakaval by som ze ju bude stacit mierne zatlacit a potom povyskoci sama co sa ale nedeje.

tak by som rad vedel ci je to vada od vyroby alebo je ot prostre na tejto modelovej rade proste takto od vyroby

popredu diky za odpovede
[... podpis]™

Zany

Re: citacka kariet

Příspěvekod Zany » 17 bře 2008 17:24

sirius1983 píše:to se stává na spoustě notebooků. pokud máš on-site servis tak není problém...

Nakonec jsem to pak resila s pritelem a on mi rikal, ze se mu to zezacatku u jeho Acera tez stalo, ze pry pod tim mel nejaky bordel, takze jsme to profoukli a uz je to v pohode :), ale diky.

dio-x píše:ahoj uz som tu raz pisal ohladom citacky kariet ako ostatnym funguje. mohol by mi prosim niekto odpovedat kto ma lenovo 3000 N200 povedat ako mu funguje citacka?

z mojej musim kartu vytahovat manualne a ocakaval by som ze ju bude stacit mierne zatlacit a potom povyskoci sama co sa ale nedeje.

tak by som rad vedel ci je to vada od vyroby alebo je ot prostre na tejto modelovej rade proste takto od vyroby

popredu diky za odpovede


Ja tu kartu musim taky vytahovat manualne, takze to bude asi spis takto mysleno, ale nevim, me to proste funguje stejne jako tobe..


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů