MS GX610PX ovladače XP

notebooky MSI a vše kolem nich
dopi
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2008 13:46

Příspěvek od dopi »

Ješte jeden problém mám, když zapojím nt přes hdmi k tv lcd vše funguje jak má, ale když tam pustím nejaky ukázka ve vysokém rozlišeni HD tak obraz se trha nechápu pruč, mužete někdo poradit nebo vysvětlit proč se to děje.
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

otázočka jedna...
ako si možem byť istý že notebook mi pracuje na 1,8 a nie na 800??
bol by som rad keby som to mal stále nastavené na 1,8
Dave3991
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 21 úno 2008 00:05

Příspěvek od Dave3991 »

no notebook si frekvenci procesoru nastavuije sám kvuli spotřebě baterky no a poznáš to tak že si stáhneš everest a ten by ti měl ukazát aktuální frekvenci procesoru
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

no buď som lama, alebo teda neviem :?
nainštaloval som si everesta a vyhodilo mi to toto
https://imgs.sk/images/beznzvujpg-33803.jpg


takže
1. prečo tam je 2 x 800 MHz, nemalo to byť 2 x 1,8??
2 prečo prvý pracuje na 74% a druhý na 0%?? Ako parím si Assassin Creed na najmenších detailoch a 640 x 480 a trhá to, nemalo by oboje pracovať na 100%??

pls poraďte neviem čo si mám o tom myslieť
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

To mi nikto neporadí??
Inak som zistil že mi to asi nepracuje stále, pretože bratranec má notebook https://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=10144048
a jemu ten assassins creed ide na skoro plné detaily 1024x768 a mne to ide uplne otrasne na minimum, tak hádam že ten notebook nepracuje normálne, pls poraďte dakto ako to vyriešiť?? :?
kriz.pavel
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008 20:08

Příspěvek od kriz.pavel »

no jestli mas v BIOSu nastavenou usporu, tak se ti notebook podtaktovava kdyz neni vytiren(treba kdyj je v systemu).

Dost casto to delaji kdyz neni na nabijecce a jede na baterku. Nekde jde myslim dokonce nastavit, ze kdyz nemas notebook na kabelu, tak se ti ani na maximum nepojede. Kvuli uspore baterky.

Ale tak jenom tipuju. Primo co s tim mas ti nereknu. Jednak nejsem zadnej velkej odbornik a jednak na to jsi tu podal moc malo informaci. Teda podle me.
Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvek od Holubrider »

2. jadro je jako pomocné,počita např fyziku ve hrach atd. ve win pomaha třeba když neco kopiruješ instaluješ a podobně.Všimni si že na jednojadru když např neco instaluješ tak je skoro nemožná dělat neco jinýho.Na dvou jadru to už jde daleko lepe.

Když nemaš ntb v zasuvce tak nejede na 100%
Tech 800mhz to ukazuje každému procesor se totiž sam podtaktovavá aby štřil energii.
Maš poslední ovladače na ati (8.x)?Určitě maš neco špatně nastavený.Protože maš ukradenej Assassins Creed a machřiš tu s tim,tak bych ti neměl ani poradit .
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

teraz tu vobec nejde o Assassina, hovoríš akoby si všetci kupovali originál hry a nikto newarezil, ale toto tu nebduem teraz rozoberať, ide mi o to aby mi fachal notebook...
Posledné ovládače??Neviem tuším ani nie, mám niečo 7...
ale ved atina s tým nemá nič spoločné alebo hej??
ja nechcem aby šetril energiu, pretože to predávam jednému týpkovi a ked uvidí 800 mhz tak si pomsyslí že ho chcem osrať alebo ošklbať o peniaze, tak chcem aby tam pekne svietilo to čo tam má svietiť, kde sa to dá nastaviť?? :)
Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvek od Holubrider »

To nevim kde nastavit ,na to sem taky nepřišel ale zajimalo by me to.Vim jen že to de vyponout u graficky karty,v ovladačich pod založkou "power play".tech 800mhz bude ukazovat každej program je to asi daný pevně v biosu.Už se tu nekdo na to ptal.KDyž si pustiš totiž program cpu-z nebo everest tak ten ukazuje pravdivý udaje.Musiš si stahnou ze stranek ati.com posledni verzi catalist a pak je upravit mobility moderem.Nekde je tu přesnej postup stači hledat ,nekdo ho tu psal. (možná je to v oddělení "notebooky a hry").
dopi
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2008 13:46

Příspěvek od dopi »

Ahoj stahni si program Notebook Hardware Control a tam nastav na procesoru max. performace a pojedeti to pořád na plno
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

mno tak neviem, nainštaloval som tie 8.1 na atinu a vyhodilo mi to toto

https://imgs.sk/images/beznzvujpg-33983.jpg

čo s tým?? :?


EDIT: no tak už som to spravil, boli tam tie upravené ovládače, teraz nejak s tým procesorom sa pohrať, ale neviem aj tak čo mi tie nové ovládače pomohli :)
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

tak som nainštaloval aj ten notebook hardware control a neviem kde mám nastaviť ten výkon na max :roll:
dopi
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 úno 2008 13:46

Příspěvek od dopi »

když ten program otevřeš a máš tam jen 4 složky tak zajet na složku settings a tam klikni na SHOW ALL NHC OPTION AND SETTINGS, pak se ti to rozšíří na 10 složek najed na CPU SPEED a tam u zástrčky nastav MAX PERFORMANCE a je to
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

hmm tak notebook hardware control mi ukazuje teraz 1800, ale ked dám vlastnosti tento počítač alebo everest tak mi to ukazuje stále 800
Vikk
občas něco napíše
Příspěvky: 97
Registrován: 25 zář 2007 14:22

Příspěvek od Vikk »

tak som tu človek ktorý tu má stále problémy...
no a teraz mám taký problém že sa mi v ľavom hornom rohu objavil taký biely štvorček...
Obrázek

keď vymením obrazok tak to tam stále je, dokonca ked dám biele pozadie tak to tam svieti, ale ked napr zapnem mozzillu alebo tento počítač tak to tam není, neviem čím to može byť