MSI EX600X

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
9z9
píše často
Příspěvky: 355
Registrován: 29 úno 2008 19:57
Bydliště: Brno

Příspěvekod 9z9 » 01 bře 2008 17:58

Na CAD ti staci jakakoliv grafika, tam je dulezitejsi cpu a ram (a i tak to utahne jakykoliv dnesni cpu). Na matlab je imho dulezity hodne cpu a mozna i pamet. Grafika opet vubec. Vychazim z mych zkusenosti, mozna ma nekdo jine.

edit: ja jdu do U9200+dokina+externi monas, Cad pouzivam denne a jel bez problemu i na stare Armade M700

Noximus
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 20 led 2008 19:12

Příspěvekod Noximus » 01 bře 2008 18:07

zmého hlediska: já říkam radši přišetřit a koupit HP nebo Dell-ouna
HP Compaq 8710p - C2DT7300 - (2.00GHz, 4MB L2 Cache, 800MHz FSB)
17WXGA+ 2GB Ram 160GB HDD

ragehh
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 27 úno 2008 12:09

Příspěvekod ragehh » 02 bře 2008 12:28

to kiw:
ne hrat vazne nebudu... jak jsi doporucoval to HP, ja jsem jen dost rozpacitej ohledne toho procesoru
preci jenom jsem az (mozna slepej!!) priznivce intelu...

jsem porad na vazkach, uz jsem byl temer rozhodnut pro toho acera, jak jsme odkazoval na minule strance!!! ale ted tedy nevim
Uz nekolik lidi me od teto znacky odrazovalo

na czechcomputers maj celkem zajimavy HPka, ale zase to jsou vsechno 15, s vahou nad 3kg -> tahat nekam takhle velky notebook si moc neumim predstavit (i kdyz samozrejme nepocitam s dennim prenasenim notebooku)

fido
občas něco napíše
Příspěvky: 99
Registrován: 01 úno 2008 14:34

Příspěvekod fido » 02 bře 2008 15:00

to je volba...nové modely Aceru jsou nastejno s ostatním lowendem. Pokud přebíráš názory zde z fóra, je to fajn, ovšem spíš bych se obrátil na někoho, kdo ten notes, třeba Aspire přímo má...
Naposledy upravil(a) fido dne 02 bře 2008 15:27, celkem upraveno 2 x.

9z9
píše často
Příspěvky: 355
Registrován: 29 úno 2008 19:57
Bydliště: Brno

Příspěvekod 9z9 » 02 bře 2008 15:19

Pokud se ti nechce tahat s 3kg potvorou, tak bych doporucil nejaky 14" model. Seznam viz nize, krome 6510b je cena pod tebou uvedenym limitem. V pripade 6510b se mozna podari najit nekde levneji ci v akci (ja jej videl za 24k). Hmotnost kolem 2-2.2kg je prece jen krasnejsi jak 3+kg.

- Hewlett-Packard nc6400
- Hewlett-Packard 6510b
- Fujitsu Siemens Esprimo Mobile M9400

PS: do tveho limitu by se vesel jiste i nejaky Dell (po ziskani slevy od Dellu ci od nekoho kdo ji ma).

ragehh
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 27 úno 2008 12:09

Příspěvekod ragehh » 02 bře 2008 18:20

http://www.eternity.cz/produkt/sony-vai ... x3100-vhp/

muzu se zeptat na nazor na tento ntb?
preci jenom uz je trosku tezsi a trosku vetsi

libi se mi parametry (kdyz pominu grafickou kartu, na ktere sem ochoten slevit)

navic znam ze sveho okoli tri lidi, kteri na Sony ntb funguji jiz delsi dobu a nidky s nimi nemeli sebemensi problemy!
mam jen strach, protoze oni maji ntb pohybujici se v uplne jinych cenovych relacich... navic vzdy jsem zil s jitsou predstavou, ze Sony produkuje ntb znacne "predrazene" (zakaznik si priplati za znacku) -> proto me cena okolo 22 000 zarazila...

Dekuji za nazor...

a rovnou pridam dotaz -> mate nekdo zkusenost, jak je to se zarukou, kdyz dodate do ntb napriklad ramky? ptam se proto, ze me zajima, kdyby ntb byl v zaruce a ja tam dal ty ramky, jesi o tu zaruku prijdu??

Preji hezky den

ragehh
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 27 úno 2008 12:09

Příspěvekod ragehh » 02 bře 2008 18:55

http://www.pcexpert.cz/notebooky-uhlopr ... 1e-nf09bcv

no a nebo tohle...
mylsim ze ten sony a tenhle ibm uz tvori finalni dvojici!


mozna spis to ibm, jen vtom pripade, je o to vice aktualnejsi ten muj dotaz oheldne te zaruky!

Dekuji za nazor!
Preji hezky den

9z9
píše často
Příspěvky: 355
Registrován: 29 úno 2008 19:57
Bydliště: Brno

Příspěvekod 9z9 » 02 bře 2008 19:09

jen k te zaruce: at ti rekne prodejce cokoliv, tak tim ze si pridas vlastni ram - disk apod a pritom notebook neposkodis, o zaruku nemuzes prijit. O zaruku muzes prijit v momente, ze si timto zasahem ntb poskodis. V pripade budouci reklamace nejake zavady je na prodejci ti dokazat, ze reklamovana zavada vznikla tvym neodbornym zasahem. Toto je obecne platne na cokoliv s porusenou peceti apod.

ps: pokud tam zadna pecet neni a nejde mechanicky poznat, ze jsi tam nejakou pamet pridal, tak pri budouci reklamaci bych ji vytahl a uvedl ntb do puvodniho stavu. Neni nic horsiho nez narazit na nejakeho aktivniho blba, kterej ma vysokou prodavacskou, elektro videl z vlaku a o pravech slysel leda v TV.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů