Ako vam ide Assassin's Creed

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvek od maxxz »

oko vidí max. 25 fps je to nějak ovlivněné ještě frekvencí (tuším, že při 50 Hz je to naprostá plnynulost. Při více ne tak docela, ale kecal bych, na elektro hodinách spim :D), ale v zásadě je to pro nás plynulé. Čím víc snímků tím se hra nezdá plynulejší ale rychlejší.

Jen tak mimo si zkuste někdy v CS 1.6 či HL1 zapnout v konzoli "developer 1" (je zakázaný) a "fps_max 1000".

Tajný tip. Pokud nevíte co to udělá. HL1 engine byl omezen resp. umí vykreslit max. 72 fps, pokud si povolíte "developer 1" a k tomu "fps_max 1000" povolíte enginu hry vykreslovat víc, ovšem pokud tak učiníte nejen že hra se stane rychlejší, ale paradoxně vám bude připadat, že se seká, protože se to vykresluje tak rychle, že když běžíte kolem baráčku úplně vidíte jak se trhaně posouvá textura.
tento účet již není aktivní.
Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvek od Holubrider »

Tak sem to neska zkoušel a v dx10 to nejde nijak vykonějc oproti dx9 tak nevim co to slybovali ale pravda,mam zatim jen piratskou verzi jako každej.Štve mě že ve hře nikde nejdou (nebo o tom aspon nevim,třeba to ve finale pude) zapnout titulky tak s toho přiběhu mam možná tak 1/2,takže možná přemejšlim o CZ originalu který ma mit kvalitni dabing .A na hře je vidět že je z konzolí -ovladani a menu. Na ati 2600 to jede jakž takž,ale musej bejt vyplý stiny a všecko tak na střední.když teda nepočitam sceny kde nejsou žadný lidi a jednoduché prostředí.Docela lehce se stane že jednu chvili hra jede např tech 40 a pak když je hodně grafiky tak to klesne na tech 23 tak.
fannaSk

Příspěvek od fannaSk »

no mam notas vid v popiske a slape mi to na plnych na 1280*800 na viste ultimate...samozrejme mam OC GPU....iank si myslim ze by to sekalo pretoze uz s OC je ot na hrane ked som v meste ..... inak ael su najvhodnjesie ovladace pre tuto hru??stale bezim na 169.09
orgasmic
Moderátor
Příspěvky: 9082
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

aaa

Příspěvek od orgasmic »

1280x1024 pod XP krásně plynule:)
Asus ROG Strix G18
vlado.sk
občas něco napíše
Příspěvky: 86
Registrován: 29 pro 2007 19:47

Příspěvek od vlado.sk »

fannaSk píše:no mam notas vid v popiske a slape mi to na plnych na 1280*800 na viste ultimate...samozrejme mam OC GPU....iank si myslim ze by to sekalo pretoze uz s OC je ot na hrane ked som v meste ..... inak ael su najvhodnjesie ovladace pre tuto hru??stale bezim na 169.09
Ako si procak taktoval vies dat nejaky mali navod.
polo

Příspěvek od polo »

GPUje grafika nie procesor, Taktovat ale velmi vo vacsine bookov neodporucam...
In-Quisitor
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2007 18:30

Příspěvek od In-Quisitor »

Tak mě tato hra jde na mém booku uplně super - ani nevím nastavení, nechal jsem defaultní - asi 1280x800 (jaké tam bylo) a vypadá to super (jen se to občas samo vyhodí - chyba ve hře).
Acer Aspire 5920G - 302G16N CT2Duo T7300/ 2x1024MB/ 160GB/ 1GB robson/ DVD±RW/ 15.4''/ NV8600M GT/ BT/ WiFi/ VistaHP