ovladace 6720sna Xp

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
polo

ovladace 6720sna Xp

Příspěvekod polo » 13 bře 2008 18:02

Nainstaloval som vsetky drivery a utility a mam mensi problem pred nainstalovanim my normalne sli USB porti a teraz my udava nezname zariadenie,Taktiez nemam driver citacky pamatovych kariet,ani, anikay modem audio....A samozrejme modemu na strankach HP som to nenasiel ....Dakujem za pomoc

polo

Příspěvekod polo » 13 bře 2008 18:37

Zniakeho dovodu to zacalo zasekavat(Pravdepodobne potom ako som skusal nahhodit driver modemu pre vistu ale seka to aj potom ako som ho odinstaloval)
Este my nefunguje net aj ked udava driver aj vsetko ostatne ze je OK...
(Nieje to moj book ae pomaham s nim kamaratovy a mam ho zlozeny doma prosim poponahlajte sa...)

skaler
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 03 říj 2007 17:59

Příspěvekod skaler » 14 bře 2008 22:38

zkus flash biosu,treba to pomuze;)

polo

Příspěvekod polo » 14 bře 2008 22:53

Rozbehal som vsetko az na ten modem a sietovku ktorej driver tam sice je ale akosi pre istotu nejde...Este vyskusam priamo zo stranok intelu...
Sekat to prestalo asi po 3 retarte potom ako som ten driver dal prec a doterz ide vseto bez potrhnutia...

qfwfq
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 05 pro 2007 23:03

Příspěvekod qfwfq » 01 dub 2008 20:21

to polo: podarilo sa Ti rozchodit tu sietovku? Dnes som to cely den riesil. Skusil som aj drivery od Intelu. Bezvysledne. Ak sa Ti to podarilo, daj vediet.
Keď to nerozchodíš, tak to rozšlap!

polo

Příspěvekod polo » 01 dub 2008 20:48

Ano podarilo z driverom zo stranok intelu aj modem z driverom ku 6715 je tam ten isty a je tusim este vo vela inych...Musis pouzit aj tie hotfixi zo stranok HP ku vsetkym driverom(Myslim pre OS)


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů