GX610 - problémy s ventilátorem

notebooky MSI a vše kolem nich
fery
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 13 říj 2007 18:29

Příspěvekod fery » 02 bře 2008 21:43

Nestrašte ma! :( Tak to vyzerá, že je iba otázka času, kedy sa začne kaziť aj ten ventilátor v dcérinom notebooku... Mám teda radosť! :evil: Po 4. mesiacoch je ešte zatiaľ stále "ticho"... Je to GX610PX-016Sk.
Naposledy upravil(a) fery dne 13 bře 2008 12:03, celkem upraveno 1 x.

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 03 bře 2008 08:33

JO ? neska vedlě mě ve vlaklu seděla zrovna nejaká blond holka a měla to sami MSI jak ja :D Když to neděla po 4 měsicich tak jste možná už za vodou.Mě to začlo tak po měsici a pul.

kriz.pavel
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 01 bře 2008 20:08

Příspěvekod kriz.pavel » 03 bře 2008 11:54

A neda se koupit nejakej lepsi, kvalitnejsi vetrak a bud si ho tam nechat dat a nebo ho vymenit sam?

Chci tento NTB(a nebo tu 600ku) a tak by me to taky zajimalo. Na ten vetrak nadava kazdej :(

Nekde jsem cetl, ze tim ze strhnes tu samolepku co je dole na sroubku, tak ze zaruku neztratis, ze to je blbost, ze by si ji stejne dobre mohl omylem strhnout nebo poskodit kdyz by jsi s tim manipuloval nad necim ostrejsim. Proste blbej pohyb. Takze by to snad slo vymenit i doma, bez nejakyho dlouhyho posilani.

HonzaCZ1
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 led 2008 16:47

Příspěvekod HonzaCZ1 » 03 bře 2008 16:34

No ja sem jim ho dneska odvez do Penty do Strakonic( MSI tam ma servisni stredisko a bydlim asi 30km dotud) Rek sem jim ze ten ventilator chrci jako krava(ne doslovne :D ). A normalne mi to prijali s tim ze to snad bude za 10 dnu. Jen doufam ze mi nevymeni vetrak a ono to zacne za mesic znova... :twisted:

Jo a este kdyz sem jim ho predaval tak kontrolovali tu samolepku(ja ji mel celou tak nic nerikali, ale i kdyby neco rekli tak bych trval na oprave protoze ja nejaky takovyhle trapny samolepky neuznavam.

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 04 bře 2008 10:41

Bych řekl že v gx600 je jinej větrák nikdo si tu na něj nestěžuje to vypadá :).Tady se určitě šetřilo.Stejně tak jako gx600 ma měděný žebrování.Pak až se ti to vrati z reklamace tak sem pls napiš jak to dopadlo,jestli to bylo fakt do tech 10 dni a jestli to nak zduvodnili,dik.

Zavi
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 22 lis 2007 06:10
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Zavi » 04 bře 2008 16:31

me zacal chrastit asi po mesici, jenom vyjimecne, takze sem se tim nak nezabejval, ale vcera (po 3 mesicich) zacal jeste hlasitejs a porad, takze uz je v hardexu na reklamaci a doufam, ze bude brzo opravenej (a ze mi ho rovnou celej nevymenej i s HDD a vsema vecma na nem)

HonzaCZ1
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 led 2008 16:47

Příspěvekod HonzaCZ1 » 14 bře 2008 19:05

Tak mam notas zpet z reklamace(trvalo to 11 dni). Dneska mi zavolali ze uz je hotovej tak sem si pro nej sjel. Dali mi notebook a bylo :). Jenom vymenili ventilator. Pry by to bylo driv jenze tam maj tech notasu na reklamaci hodne a konkretne i dost problemu s ventilatorama protoze jim dosli tak je museli objednavat. Asi to s tema vetrackama bude nejakej hromadnej problem.

HonzaCZ1
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 led 2008 16:47

Příspěvekod HonzaCZ1 » 16 bře 2008 14:30

No asi sem pentu vychvalil. Sice vymenili vetrak jenze silenym zpusobem zapatlali cpu teplovodivou pastou. Driv mi cpu topilo v zatezi kolem 75stupnu jenze ted 90supnu! Tak sem to rozebral pastu vycistil a nanesl novou jenze se to moc nezlepsilo topi to na 85stupnu v zatezi. Chystam se objednat novou pastu jenze nevim kolik ji tam dat ten procesor ma totiz daleko mensi plochu nez normalni procik na velkym PC tak nevim jestli tu pastu nanest jen na ten malej ctverecek procesoru nebo na celou plochu chladice ktera je o dost vetsi.

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 20 bře 2008 20:44

Pasta přijde do mista,kde dochazi ke kontaktu cpu s chladičem,to znamená že to bude ten čtvereček a stačí jen 0.5mm vrstva.Nevim jak hodně se v tom vyznáš ale uvědom si proč se tam vlastně davá - kvuli tomu aby tam nebyla žadná mini skulinka se vzduchem,kde by se mohlo držet teplo.Další je že doporučuju davat velkej pozor na ten čtvereček,dost lehce mu mužeš urazit roh nebo něco,ja takhle zničil starý amd k7,přidělaval sem chladič a moc sem zabral :D .Nevim jak to je v tom ntb teda.ALe seš teda docela zabijak ja se harbu ve všem ale na to chlazení v ntb bych si netroufl

stofer

Příspěvekod stofer » 22 bře 2008 11:33

ludia asi aj ja pojdem na reklamacku s tim vetrakom, ale mam mozem ho tam doniest aj ked mam win...jak to povedat..no origo ?:d

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 23 bře 2008 19:00

Ja myslim že tam mjžeš mit co chceš,v hardisku by se neměli snad hrabat když se jedná o větrák a navic je ntb standartně bez systamu takže si mužou těžko řic co ma bejt na disku

HonzaCZ1
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 09 led 2008 16:47

Příspěvekod HonzaCZ1 » 23 bře 2008 21:10

Tak sem tam dal tu lepsi pastu, ale furt to po delsi zatezi vytapi na tech 85stupnu. Jinak to rozebirani je v pohode nic slozityho. Nejdriv sem myslel ze jim ho tam dam znova jenze by mi beztak rekli ze je to normal a neopravitelny. Je fakt ze to chlazeni neni nic moc(samej hlinik, jen dve medeny heatpipe). A ten vetrak je taky pekne mrnavej parchant....

PantheraLeo
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 26 zář 2007 21:14

Příspěvekod PantheraLeo » 23 bře 2008 21:51

Nevíte jestli by se někde dal ten ventilátor koupit zvlášť? Nějak nemám chuť posílat ntb poštou do strakonic a být dva týdny bez něj.

Holubrider
píše často
Příspěvky: 109
Registrován: 27 zář 2007 12:31

Příspěvekod Holubrider » 24 bře 2008 21:46

To asi ne,taky mě to napadlo a nenašel sem nic.Leda že by sis ho obědnal u penty a to už je lepši to tam poslat než to dělat sam.Jinak mě napada jestli oni ty netilatory vubec měni,třeba to jen rozeberou,promažou nebo utahnou.Mě to vrzani ustalo ale občas to stejně dělá,navic mi často nenabiha a odešla mechanika takže to taky budu posilat.
MSI GX610PX-029 AMD X2 1.9/ati 2600,VISTA64 + XP 32

PantheraLeo
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 26 zář 2007 21:14

Příspěvekod PantheraLeo » 24 bře 2008 22:22

To máš aspoň dobrý důvod to tam úposlat kdyz toho odešlo víc, jenže mě to ten ventilátor dělá jenom při startu ... tak 5 minut pak to přestane.


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti