jak dostat cenovou nabídku od Dellu?

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 23 bře 2008 21:20

mě to fakt trochu zaskočilo, když jsi řekl, že je jich spousta. v pohodě...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

tooth
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 09 bře 2008 01:02

Příspěvekod tooth » 23 bře 2008 22:19

takze to je jo combicko co davaji do tech Sonek. Palicka ani nahodou.

Rychlost čtení: BD: 2x, DVD: 8x, CD: 24x, Rychlost zápisu: DVD-R: 8x, DVD +R: 8x, D ...

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 23 bře 2008 22:41

FZ31M je kombo, ale FZ31Z už by měla být BT palírna...
T420, X31

Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 25 bře 2008 22:29

Koudy píše:Delly chci hlavne dostat mezi lidi protoze to sou kvalitni notasy..Nemam z toho ani korunu..jenom obrat..


§2 ods. 1 obchodneho zakonnika CR:
Podnikání se rozumí soustavná činnost prováděná samostatně podnikatelem vlastním jménem a na vlastní odpovědnost za účelem dosažení zisku.

Rozpravky prosim do vecernicka... To co robis je prahobycajny business...

C

Koudy

Příspěvekod Koudy » 26 bře 2008 00:00

jakmile z toho budu mit alespon 1% zisku..rad s tebou budu souhlasit..

mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvekod mivlak » 26 bře 2008 07:54

Koudy: tak to bude asi hodně dobrý business, když z něj nemáš ani 1% zisku... :lol: tomu se musím smát, jaké bulíky nám tu věšíš... :lol: :lol: :lol:
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT

Koudy

Příspěvekod Koudy » 26 bře 2008 09:36

No moc nevim co ti na tom pripada za buliky..Mame penize se serveru za miliony korun ktery prodavame spolu s nasim softwarem...z notebooku za 40 tisic je opravdu zisk tak minimalni ze je blbost na tom neco mit kdyz na serveru muzes mit zisk 400 tisic ze...To je jak kdybys prodaval od audin S8cky z 3 miliony a prodal si kazdej mesic jednu ze ktery bys mel pul mega zisk..Prodaval bys pak A3jky za 400 tisic kvuli zisku,nebo spis kvuli obratu, abys mel diky tomu jeste vetsi zisk na S8ckach?...zkus premejslet jak ten business funguje nez tu zacnes rikat neco o bulikach.. ;)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 bře 2008 12:59

Stale je to komercna aktivita, nic viac (to, ze na NB nezarabas nic mi je v ...). Sakra clovece, kedy konecne pochopis ze ma neoblbnes tvojou dobrocinnostou a ze sa jedna o komercnu aktivitu z akehokolvek uhla to zoberies? Vsak uz len to sproste ICO je naznakom toho, ze cokolvek co robis ako podnikatel je komercne bez ohladu na to, aky profit z toho mas?

C

Koudy

Příspěvekod Koudy » 26 bře 2008 13:03

ja se nehadam o nejaky komerci nebo necem..dobrocinnyho na tom nic neni..mam z lidi obrat a diky nemu lepsi cenu na servery pro firmy...kdyz lidi zacnu obirat a davat jim vyssi cenu tak tech notasu bude min a obrat bude mensi,cimz bude mensi i sleva na servery do firem..jednoduchej princip...Ja furt nevim proc se me tu snazis obvinovat z nejakyho obohacovani na lidech ktery si kupujou notasy...kdyz pominu ze dellum verim,obhajuju je,mam tu firmu rad apod...tak eshop nikomu nenutim a delly taky ne..navic sem narazel na ten tvuj prispevek a specialne na tohel "za účelem dosažení zisku. " ...jinak kdyby nebylo ICO tak by na ty notasy nebyla takova sleva ze...nehadam se s tebou o tom kdo je a kdo neni podnikatel...ale stojim si za svym ze delly ani eshop apod nikomu nenutim a nemam potrebu to delat...Ja sam budu rad kdyz se dobry delly mezi lidma rozsirej a i na strankach dellu bude konecne stat 4gb ramek tolik kolik tam stat ma...a je mi fuk jestli si lidi ty delly koupej z dellu, odemne, z ebay nebo tesca...

leon

Příspěvekod leon » 26 bře 2008 13:13

Koudy píše: ... ale stojim si za svym ze delly ani eshop apod nikomu nenutim a nemam potrebu to delat ... a je mi fuk jestli si lidi ty delly koupej z dellu, odemne, z ebay nebo tesca ...

ok, takze na zaklade tohoto tvrzeni Ti mazu z podpisu odkazy na shop, nechci je tam uz vic videt a nechci abys tu nabizel notebooky jakekoliv znacky k prodeji ...

PS: a precti si a dodrzuj pravidla citací ... diky

Koudy

Příspěvekod Koudy » 26 bře 2008 13:19

jediny notasy k prodeji ktery tu nabizim sou notasy moje nebo moji pritelkyne a nabizjim je tak max v bazaru..kde to s komerci nema nic spolecneho..tak se zase uklidni.

leon

Příspěvekod leon » 26 bře 2008 13:48

já jsem v klidu ... ale s Tebou je stale nejaky problem ... mame zde stanovena urcita pravidla ... takze je laskave dodrzuj nebo sem radeji nechod

a nedelej ze tomu nerozumis ... Tvoje vymluvy zacinaji byt trapne

Koudy

Příspěvekod Koudy » 26 bře 2008 14:25

leon píše:já jsem v klidu ... ale s Tebou je stale nejaky problem ... mame zde stanovena urcita pravidla ... takze je laskave dodrzuj nebo sem radeji nechod

a nedelej ze tomu nerozumis ... Tvoje vymluvy zacinaji byt trapne



semnou zadny problem neni..chodim jen do fora o dellech..o dellech toho vim plno..radim tu lidem..rikam jim kdy vyjdou novy produkty apod..to vy furt mate nakej problem :)..pravidla zadny neporusuju..nic nikomu nenabizim ani nenutim..

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 26 bře 2008 14:47

souhlasím s koudym.Spamuje snad toto forum?A i kdyby prodával nove notasky v bazaru tak od toho je ten bazar ne?Nikomu nic nenutí a nikdo nemusí kupovat delly :roll:
bud je to prachobycejna závist nebo fakt nevím..

EDIT:notas od něho nemám....jen pro info...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268

CeCo

Příspěvekod CeCo » 26 bře 2008 15:24

Camo:
Jedno z hlavnych pravidiel fora - ziadna komercna reklama. Koudy ho porusil (odkaz na svoj obchod, ponuky novych notasov v bazare) a tympadom dostal upozornenie. Neviem, co je na tom nepochopitelne.

TYMTO DISKUSIU OKOLO KOUDYHO UKONCUJEM, kazdy dalsi prispevok ohladom "preco koudy nesmie XY" mazem. Mozete to bud akceptovat alebo sem neprispievat.

C


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů