BIOS update

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Menfis
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 09 úno 2008 15:43
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Menfis » 22 bře 2008 13:15

¨Zdarvím, mám problémek..... po tom, co jsem flashnul bios na novější verzy, mi ve správci zařízení píše pro IEEE 1394, že zařízení nefunguje správně + (kod10). Nevíte někdo co s tím? Díky

marthynes
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 06 dub 2008 20:05

Příspěvekod marthynes » 07 dub 2008 06:48

krucis....jak si to tady ctu, tak sem delal vsechno s pravne pri upgradu biosu.........az teda na to ze u me to neni ok....po uspesne dokoncene instalaci.....a restartu se to uz nezaplo...takze jedine sevis jo ?

Elvis Blade
občas něco napíše
Příspěvky: 67
Registrován: 11 srp 2006 01:59

Příspěvekod Elvis Blade » 08 dub 2008 00:14

Tak to je hodne v p*i*c*i. A pouzil jsi spravny bios? Myslim ze takove to vytahovani baterky apod nepomuze cili fakt asi servis....nezavidim....asi uz nebudu raci upgradovat :-)
HP Pavilion dv6670 (Turion 64 X2 TL-58 1.9 GHz, GeForce 8400M GS)
Tutti frutti, oh Rudy, Wop-bop-a-loom-a-blop-bam-boom

marthynes
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 06 dub 2008 20:05

Příspěvekod marthynes » 08 dub 2008 11:48

byl to spravnej...vsecko bylo z ofic stranek hp.....a vsechno bylo stahovany v sekci, primo pro ten typ notasu...........nechapu to....uz sem to delal nekolikrat na pc.....vzdycky cajk.....ale na notasu poprve.....a radsi i naposled......v prdeli je, ze to asi na reklamacku nevemou, takze si priplatim takze misto na 14000 me vyjde......doufam do 17000....

callie

prosim pomoc acer

Příspěvekod callie » 31 črc 2008 00:18

prosim pomoc muj notebook acer aspire 5720Z kdyz jsem ho zaklapla nebo spadnul do rezimu spanku, tak se mi po zapnuti prehral a vypnul protoze nevetral...tak mi na foru poradili stahnotu si nejnovejsi bios a nainstalovat..tak jsem to udelala a uz mi nejde nabiha microsoft corporation a pak skoci modra obrazovka kde je neco napsano ale hned to mzizi a pak Zotaveni systemu windows z chyb...co s tim prosim((

dusan87

Příspěvekod dusan87 » 02 srp 2008 09:13

cavte, mám taký problém z biosom, dával som si do Pavilionu dv 6339 nový Bios, konkretne F.3D, predtým som tam mal F.27. Po jeho flashnutí, mi ale nenabehol displej, ozvalo sa iba jedno dlhe a dve kratke pipnutia, ale nechal som ho bezat a ozvala sa mi uvodna zvucka windowsu XP. Tak som si na usb kluc, nahral instalacku tej starsej verzie a poslepiacky pomocou klavesnice sa mi podarilo tam vratit tu staru verziu. Displej sice nabehol az po druhom zapnutí, ale bol som rád ze nabehol. Bezal ale len do prveho vypnutia, potom uz zase nesielel. Dneska sa mi podarilo urobit to iste a displej bezi, len neviem teraz co s nim, bojim sa ze ked to vypnem tak uz zase nepojde, myslite ze by som mal este raz skusit flashnut bios, pripadne este na starsiu verziu, alebo mate nejaky iny napad. Nemam chut to zase posielat do servisu. Vdaka za odpoved.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů