Pri instalacii Ubuntu mi vybehla nejaka chybova hlaska pri vybere diskov. Aj vam to nabehlo??? Nvm ci to mam ignorovat abo nie. lebo nexcem prist o vistu :/
https://mirk0.dnt.sk/pt/hah.jpg
Ubuntu a Dell
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
Mirk0
- občas něco napíše
- Příspěvky: 77
- Registrován: 23 čer 2007 18:32
-
Camo
- guru
- Příspěvky: 1518
- Registrován: 20 čer 2007 16:40
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
Mirk0
- občas něco napíše
- Příspěvky: 77
- Registrován: 23 čer 2007 18:32