Výber NTB do 35000,- SK s DPH

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
VeRt

Příspěvekod VeRt » 14 dub 2008 20:25

Ale tak ja neviem každý chápe pod pojmom kvalita niečo iné , podľa mňa závisí na kuse.Fakt neviem tak chcem nejakú radu ...Tak no zas nechcem kupit mačku vo vreci ! ... :(

VeRt

Příspěvekod VeRt » 14 dub 2008 20:35

Tak neviem či mám skúsoť ten ASUS, alebo sa dá zohnať do 35000Sk s DPH miečo iné, pozeral osm aj DELL XPS v Rakúsku a vychádza do 35000,- , len tam asi bude všetko po nemecky , a predsa na Slovensku sa dá kúpiť oveľa drahší a preto si radšej brúsim zuby na ten ASUS fakt poraďťe PLS :cry:

polo

Příspěvekod polo » 14 dub 2008 20:58

ten book ma skor problem pri castom prenasani a neopatrnom zaobchadzani inac sa o neda hovorit ze by bol nekvalitny pokial viem nema problemy s teplotou a klavesnicou pantami ani nicim podobnym a asus je uz zabehana znacka takze pkial ti ma stat na stole tak vydrzi a nebudes to ze je nekvalitny niako citit ale to by som si osobne skor kupil daky Thinkpad za 15K a za zvysok Desktop

VeRt

Příspěvekod VeRt » 14 dub 2008 21:10

No tak ja asi tak 80% na stole :) a tych 20% na prenasanie :), ale neplánujem nejaké extrémy :)

polo

Příspěvekod polo » 14 dub 2008 21:12

Pri dobrom zaobchadzani by to mal v pohode dake 2-3 roky vydrzat a pri roche stastia aj viac...

VeRt

Příspěvekod VeRt » 14 dub 2008 21:32

presne tak keby to bolo tak , tak by som bol nad mieru spokojný .. a ty máš dobré skúsenosti s ASUS-om ak sa namýlim....? Ale ešte mi treba počkať keď ho budú mať na sklade a potom sa rozhodnem napevno :wink:

polo

Příspěvekod polo » 15 dub 2008 17:09

Ja mam uz druhy asus brat ma asu obidvaja bratranci maju asus a vela kamaratova nadavat na asus urcite nemozem ...

VeRt

Příspěvekod VeRt » 15 dub 2008 19:13

Ale ešte rozmýšlam , ked som pokukal po niejakých recenziách, že ten M51Sn má nekvalitný display .... :( hmm no ale ešte uvažujem o tej alternatíve, že zoskladám nejaký DESKTOP, a potom dám este do nejakeho notasu 20000,- to tiež není zlá alternatíva ... no uvidím :) Desktop by som už aj mal konfiguraciu , ale keď by osm xcel brať nečo kvalitné do 20000 ? povedzme žeby som upustil od výkonu ....

onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod onne » 15 dub 2008 19:23

To je nejlepší volba... Konečně někdo koho to samotného napadlo.. Poskládat si good počítač na hry a pak jen jednoduchý kvalitní book na přenášení... :wink:
ThinkPad T420

polo

Příspěvekod polo » 15 dub 2008 19:25

M51 ma displeje WXGA,WXGA+ a WSXGA takze zalezi aky chces kupit inac priamo recenziam never asus pouziva tak isto ako vacsina vyrobcov vela znaciek displejov takze az kym to nekupis tak nevies co si naozaj dostal(Teda ten displej ktory bol v booku XX uz nemusi byt v booku XY ani v tvojom a tak je to pri vsetkych znackach) asus pouziva take iste displeje ako HP, TOSHIBA,DELL atd. Zalezi len co dostanes ale permanentne su displeje z vyssim rozlisenim aj kvalitnejsie...


Inac onne ma pravdu ...

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 15 dub 2008 19:28

to ONNE: no zajímavej pokrok od zastánce ACERů po HPčkaře :)
Toshiba R600-10W

polo

Příspěvekod polo » 15 dub 2008 19:31

Inac k tym asusum si rovno mozes zobrat http://notebooky.alza.sk/notebook-asus- ... d90654.htm
A mas to aj kvalitne aj vykonne a specialne utility a spustacie logo tiez zabavi...
Naposledy upravil(a) polo dne 15 dub 2008 19:32, celkem upraveno 1 x.

onne
guru
Příspěvky: 1766
Registrován: 01 úno 2008 10:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod onne » 15 dub 2008 19:31

neoexnet: trocha jsem si pokutil PC a jedou mi tam i novější hry, tak už nějak hold Aspire 5920g nepotřebuju a zbylo mi kvůli toho PC míň peněz, takže HP je pro mě jaskou volbou :lol:
ThinkPad T420

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 15 dub 2008 19:45

každej novej uživatel notebooků honí co nejvíce výkonu za co nejméně paněz, kvalitní notebook je většinou až ten co příjde po tom co se jim jejich původní rozsype
Toshiba R600-10W

VeRt

Příspěvekod VeRt » 15 dub 2008 20:35

neoexnet píše:každej novej uživatel notebooků honí co nejvíce výkonu za co nejméně paněz, kvalitní notebook je většinou až ten co příjde po tom co se jim jejich původní rozsype


No veď to je pravda hmm ale mám k dispozícii 31000 Sk s DPH, a prave teraz mám nariadenie kupiť len notas :( Hold Desktop mi zostane ten čo mám , hh tak viem SRY stále sa to mení , ale su to otcove prachy a on chce len notas za tie penieze , čo najkvalitnejší , takže znova som naspať a uvažujem len o noťase ... len keď už má stáť 35000, tak nech mi to stojí zato ... :wink: :roll:


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 hostů