Vadné pixely, kvalita, spokojenost u HP

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
lubik

Vadné pixely, kvalita, spokojenost u HP

Příspěvekod lubik » 14 led 2007 16:54

Ahoj všem, v úterý se stanou novým majitelem NB HP nx6310. Je to přes net, takže jsem dostal malinko obavy z vadných pixelů. Můžete se "pochlubit" jak jste na tom, zda vadné pixely máte(nebo zaplať panbůh nemáte) Jak se vám jeví LCD, pozorvací úhly. Objevili jste nějaké mouchy(nebo i masařky) Dík. Lubík

CeCo

Příspěvekod CeCo » 14 led 2007 21:01

LCD je cisto kancelarske - nizka farebnost, slabe pozorovacie uhly i jas. Cista kancelarcina, na DVD i pod dost nevhodne...

A vadne pixely podla modelu - kazdy ich ma, lacnejsie znacky/modely viac, drahsie menej. Tam je to vsak na stasti...

C.

UnDeadMan
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 kvě 2006 22:13

Příspěvekod UnDeadMan » 04 úno 2007 17:43

Seš docela náročnej co se týče displeje :D ... je pravda,že patří k horšímu průměru (vlastním nx6110) ,ale pokud člověk není vyloženě zhýčkaný LCD od EIZO v ceně 200 000,- Kč tak mu bude dostačovat...

Mě bohatě stačí, navíc notebook není na sledování filmů, na to má být kvalitní domácí kino. Mám jeden vadný pixel (černý) ale našel jsem ho když jsem ho cíleně hledal, po měsíci jsem o něm už nevěděl a po roce vím akorát,že tam někde je,ale nevim kde...

//edit C: Necitujeme bezprostredne predosle prispevky.
Acer Extensa 5620g, Vista Premium
Každý dělá chyby, proto se dává na tužku guma.
Zmáčkni return a jeď dál...

petrv
občas něco napíše
Příspěvky: 63
Registrován: 21 kvě 2006 18:56

Příspěvekod petrv » 05 úno 2007 09:46

Vadny cerny pixel? To zni zajimave :D Ja mam vadny 1 modry subpixel, nc8430 WXGA.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 05 úno 2007 12:24

petrv:
Skus to vyreklamovat :) Ako pytal som sa technikov a oni mi odpovedali nieco v style "ked budeme mat naladu a budete nam sympaticky, tak Vam displej vymenime" ;)

Skus sa napr. zapocuvat, ci neklika invertor (u mna to napr. bola vada - vymena displeja) ;) Pripadne ci nemas na displeji tmavsie miesto a pod...

C

hawk_eye
občas něco napíše
Příspěvky: 74
Registrován: 24 črc 2006 17:41

Příspěvekod hawk_eye » 05 úno 2007 13:56

HP nc8430, WSXGA+ displej. bez vadných bodů.
Subjektivně bráno - na ntb velice slušný displej. Byť matný, tak věrnost barev i pozorovací úhly paráda.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů