Asus M51SN-AS014C

notebooky Asus a vše kolem nich
Ljuk_Skajvolkr

Příspěvekod Ljuk_Skajvolkr » 16 dub 2008 11:46

VeRt píše:Caw no dik moc, hh pocuj nemohol by si mi sem hodiť kolko ti udava 3DMark2006 ? Pocuj este som cital ze sa mu prehyba klavesnica , co je na tom pravdy ? PLS este niečo nemohol by si na to skusit zahrat Prostreet alebo Crysis, že ako na tom je tá grafárna ? , Aky mas nazor na tu numericku klavesnicu ? :) a aky softwer si k tomu dostal ? Mal si tam aj CD s Windowsom ?



cau, asi te zklamu ale 3DMark2006 nemam :( , myslim ze ProStreet a Crysis na tom taky bobezi v pohode na stredni detaily.
JInak klavesnice je uplne v pohode(neprohyba se) a numericka je fakt super, bez te ani ranu. dostal jsem k tomu Vista home premium ale ne na DVD, jinak Nero, a nic vic myslim. Kupoval sem to pres asus.as

VeRt

Příspěvekod VeRt » 16 dub 2008 14:58

A čo display čítal som , že je ten z tých nekvalitnejších :( ? Ako to vidíš ? A ešte ako pracuje vetrák ? Všetko je tiché ?

polo

Příspěvekod polo » 16 dub 2008 17:15

Displej zalezi na konkretnom kuse mozes tam mat:LG,SAMSUNG,AUoptronic,CHI-mei...A plati cym vyssie rozlisenie tym vdaka inej matrici aj vyssia kvalita...
Najlepsie su LG a Chi-mei...
Odporucam si notebook skontrolovat v obchode a uvidis aky tam je ak nevyhovuje pockat a kupit z inej varky...

VeRt

Příspěvekod VeRt » 16 dub 2008 17:50

hh Ešte pokukavam aj po rade M50xxx

Predovšetkym ,hladam ake s nimy maju uživatelia skusensti...

martin_g
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 16 dub 2008 22:17

Příspěvekod martin_g » 16 dub 2008 22:20

VeRt píše:A čo display čítal som , že je ten z tých nekvalitnejších :( ? Ako to vidíš ? A ešte ako pracuje vetrák ? Všetko je tiché ?


Display sa mi zda v porovnani s HP 9020 (moj predchadzajuci NB) o hodne lepsi. Vetrak je pomerne tichy (aj ked s tym HP trosku hlucnejsi) - v tichej miestnosti ho je trochu pocut.

VeRt

Příspěvekod VeRt » 17 dub 2008 18:29

jj dik moc a ty máš NTB z rady M51 ?

martin_g
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 16 dub 2008 22:17

Příspěvekod martin_g » 18 dub 2008 07:47

VeRt píše:jj dik moc a ty máš NTB z rady M51 ?

V stredu som si bol pre M51SN

Ljuk_Skajvolkr

Příspěvekod Ljuk_Skajvolkr » 18 dub 2008 08:26

VeRt píše:A čo display čítal som , že je ten z tých nekvalitnejších :( ? Ako to vidíš ? A ešte ako pracuje vetrák ? Všetko je tiché ?


tak displey by mohl byt lepsi, ale je v pohode :) , nevim je to muj prvni NTB takze nemam moc s cim srovnavat, ale zatim mi nic nevadilo.

a jak rika martin_g vetrak je tichej, rozjede se na plno jen kdyz hrajes hru, jinak o notasovi vubec nevim 8)

VeRt

Příspěvekod VeRt » 18 dub 2008 14:52

Dik moc za tie skusenosti...Počuj keby si mal nejaky problem ,tak to sem napíš OK ? LEbo by som chcel vediet nejake chyby keby nastali, pripadne
prehrievanie ;)

Marra
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 15 dub 2008 21:46

Příspěvekod Marra » 21 dub 2008 22:15

chci si poridit ntb a zatim se mi nejvic libi ASUS M51SN. Takze bych byl taky rad za kazde info... DIK

martin_g
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 16 dub 2008 22:17

Příspěvekod martin_g » 22 dub 2008 15:37

Zatial ide vsetko tak ako ma. Zahral som si asi hodinku Witcher-a a islo to perfektne, full detaily, ziadne prehrievanie nb (hluk ventilatora neviem ohodnotit, mal som sluchatka a nejak som to nesledoval).
Inak ak mate nejake specificke otazky, pokusim sa na ne v ramci možnosti odpovedat.

Marra
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 15 dub 2008 21:46

Příspěvekod Marra » 22 dub 2008 21:04

mě by zajímala pevnost šasi a ješte jak moc se hřeje při delším paření her (jestli máš nějakej chytrej program tak změř teploty)... DIK za odpověď

kodyjunior
píše často
Příspěvky: 228
Registrován: 29 led 2008 17:30

Příspěvekod kodyjunior » 23 dub 2008 10:40

jj to by mě taky zajímalo a ještě jak je na tom baterie? Díky

martin_g
občas něco napíše
Příspěvky: 27
Registrován: 16 dub 2008 22:17

Příspěvekod martin_g » 23 dub 2008 10:50

pevnost sasi: Zatial v pohode, nikde nic nevrzga, všetko je pekne zlicovane. Aj ked sa mi zda byt akesi krehkejsie oproti mojmu doterajsiemu nb (HP 9020), ale to moze aj klamat ten leskly povrch.
chytrej program tak změř teploty: Ak nejaky poznas mohol by si odporucit, zatial som toto neriesit. Inak teploty su take, ze nie je problem mat ruku položenu na ktorejkolvek casti nb (mam na mysli sasi) s firemnym acerom mam obcas problem tukat do klaves co su tak teple.
Bateria: v nb je mozne nastavit rôzne profili (teraz len tak z hlavy: Max vykon, enterteinment, office a batery save), zatial som mal nb na baterie len pri profile BaterySave - vydrzalo to cca 2 hodiny.

polo

Příspěvekod polo » 23 dub 2008 17:37

Na meranie teploty asus NB probe,Everest ultimate edition 4.50(key si vigoogli), atd.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů