Zvýšenie výkonu grafiky?

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 17 dub 2008 20:42

Napíšu to raději sem než na sz:
Stáhneš ty drivery, co jsem ti psal, tj pro Radeon 2600 PCIe, pak stáhneš mobility modder odtud http://www.driverheaven.net/modtool.php
Spustíš normálně instalaci driverů, ta se začne rozbalovat (do C:\ATI) a jakmile je hotovo, spustí se instalátor. Jakmile se spustí, vypneš to. Spustíš Mobility Modder, v něm najedeš do složky, kam se rozbalily ty drivery a klikneš na modify. Asi ti tam vyskočí okno ohledně vypnutí UAC, pokud nevíš, co to je, budeš ho mít pravděpodobně zapnutý, tak to potvrdíš a bude asi potřeba restart. Po projetí tlačítkem Modify drivery nainstaluješ z té složky spuštěním setup.exe či tak něco.
ASUS F3Ka, Arch linux
bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

peter125

Příspěvekod peter125 » 18 dub 2008 17:50

Dosť tomu nerozumiem.Takže,načo je ten modder...?
Mám najskôr odynšralovať staré ovládače?
A nechápem tomu čo si písal,že stiahnem divery,začnem ich inštalovať a keď sa to doinštaluje spustí sa ďalší inštalátor?A ten vypnem a pustím modder...?

centos
guru
Příspěvky: 1157
Registrován: 20 zář 2007 22:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centos » 18 dub 2008 18:06

Ty drivery pro Radeon 2600 PCIe jsou drivery pro desktopovou verzi, Modder je upraví na mobilní verzi. Jak to dělá ode mě vědět nechtěj. Staré ovladače nejprve odinstaluj.
Nepsal jsem až se doinstaluje, ale až se rozbalí. Prostě je spustíš, ony se začnou rozbalovat a jak se rozbalí, najede instalační okno, pak to vypneš. Dál jak jsem psal.
ASUS F3Ka, Arch linux

bo neznamená nebo, ale protože (neboť)..

madfox51

Příspěvekod madfox51 » 18 dub 2008 18:11

vyprdni se na to peter125 a stáhni si je z mého webu už upravené a máš pokoj, je to sice jednoduché, ale proč se tím zabývat když to za tebe udělá někdo jiný :-)

peter125

Příspěvekod peter125 » 18 dub 2008 18:13

A to UAC nechať zapnuté?
A ako odynštalujem staré ovládače?Z programi a súšasti?

A tam mám ATi Catalist Instal Manager,to mám odynštalovať?Má to nejakých 13,7MB.

Camo
guru
Příspěvky: 1518
Registrován: 20 čer 2007 16:40

Příspěvekod Camo » 18 dub 2008 18:15

nainstaluj si ty madfox51, a máš to...
XPS 1330 with LED
Camo=kamil2268

peter125

Příspěvekod peter125 » 18 dub 2008 18:19

To madfox51:
To máš ovládače aj na Vistu?Lebo ja mám Vistu Home Premium.
Ale šak tam máš len jeden ovládač,to je na všetky karty??Šak každá karta má svoj vlastný ovládač.
Sťahoval to už niekto?

madfox51

Příspěvekod madfox51 » 18 dub 2008 18:23

stáhlo to už 100 lidí, pokud máš ATI, ne nějakou historickou, tak ti ty ovladače půjdou neboj, pokud máš Visty tak to mě nějak uniklo, to co tam mám jsou ovladače pro XP

peter125

Příspěvekod peter125 » 18 dub 2008 18:27

Aha,lebo ja mám Vistu Home Premium a grafiku ATi Radeon HD2600

Edit NeoExNET > dodržuj základní pravidla fóra, nekopíruj příspěvek nad Tvým viz. CITACE :arrow: http://notebooky-forum.notebook.cz/viewtopic.php?t=1448 , děkuji

madfox51

Příspěvekod madfox51 » 18 dub 2008 18:31

když vydržíš, tak nahodím na svůj web i upravenou verzi pro Vistu

-tak jsou tam , najeď si na moje stránky z odkazu v popisu a najseš je úúúúplně dole, hlavně pak dej vědět jestli se ti to povedlo

Edit NeoExNET > dodržuj základní pravidla fóra, používej funkci „upravit“ viz. DOPLNĚNÍ :arrow: http://notebooky-forum.notebook.cz/viewtopic.php?t=1448 , děkuji

Sory :oops:

peter125

Příspěvekod peter125 » 23 dub 2008 18:42

Skúšal som to,ale nejde.
Zistil som,že keˇodinštalujem staré ovládače,tak sa asi za 1minutu začnú inštalovať sami nanovo,počas rozbalovania ovládačov mi napísalo na lište,že sa našli ovládače a že ich inštaluje alebo čo...,a ešte sa tie nové ovládače ani nerozbalili a už mi napísalo,že sú nainštalované ovládače a že mám reštartovať PC...dal som odložiť a pokračoval som v rozbalovaní,keď sa to dorozbalovalo a mala nabeznúť inštralačka,tak napísalo,že program CATALIST prestal pracovať či čo.A ešte mi aj vypisovalo ako keď vyhodí nejakú chybu,ale písalo tam,že sú neni ovládače alebo čo,ale to ešte keď som len odinštaloval tie staré...
Skúšal som aj prerobiť ten ovládač,aj som ho prerobil,ale asi sa mal aj zapnúť,neviem vytvorili mi to nový priečinok a tam to je,ale neviem ktorým to mám zapnúť,tak som vyskúšal jeden,ale tam mi napísalo po chvýli(ešte sa ani nezapol),že prestal pracovať.
Vyskúšal som aj nainštalovať staré ovládače na nové,ale tam tieč napísalo program CATALIST,(neviem presne čo tam napísalo,ale niečo také)prestal prcovať.
Čo stým?
Jako je to možné,že mi seká CRYSIS na najmenších detailoch?Ale napríklad Assasin Screed mi ide na najvyšších aj na najviššom rozlíšení plynule na DX9 ale na DX10 mi ani nejde,no bbne to akosi,ale to som písalo vinej téme.
A niekedy,keď si dám na CRYSIS aby mi to samo zistilo na akých detailoch by to malo ísť,tak mi napíše low ale niekedy medium,ale aj tak to seká.
Čo mám spraviť?

peter125

Příspěvekod peter125 » 01 kvě 2008 15:54

Ešte ma napadlo či nerobím chybu.Na stránke http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... on-vista32
mám stiahnuť to Option 1 alebo aj Option 2,na Option 2 sú dve linky.Ja som ťahoval len Option 1.

cenda111
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 20 pro 2008 19:59

hd 2400

Příspěvekod cenda111 » 20 pro 2008 20:02

mám ten samý problém, prostě udělám všechno jak se má a když dám instalovat ovladače tak program přestane pracovat.neví někdo co s tím?


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů