Acer TM 2410 prasknuti displeje

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
bossik
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 19 led 2007 20:24

Příspěvekod bossik » 03 bře 2007 19:31

Fakt me ten levej pant prask normalne ten plast kdyz jsem ho oteviral tak z profilu jsem videl jak se to cely ohyba no a po case prasklinka az uplne praskl nalevo a pravej zacinal taky.Myslel jsem ze je to tema pantama vis ze jdou ztuha a tim padem je to moc velka sila na ten pant ale display drzel.Tak jeste ze to vim budu si na to muset davat pozor :shock:

Brichoni

Příspěvekod Brichoni » 28 bře 2007 23:04

Před týdnem se můj Acer vrátil ze servisu (koupený v ČR, díky AcerAdvantage reklamovaný v Itálii) a úplně jsem se divil tomu, že mi u něho vyměnili LCD a vůbec ani netuším kolik to stálo. Přičemž jsem reklamoval jinou závadu - při práci notas mi úplně zatuhnul, a to se ani vůbec nepřehříval, tak jak to tu většina popisuje... resp. se ventilátor zapne a poté opět po chvíli vypne...

Nakonec mi tam vyměnili ty nejdůležitější díly - LCD, mainboard a HDD... tak mi pak řeknete, jakou cenu bude mít tento notas, když už ho mám skoro 2 roky... :shock:

UnderWorld
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 26 úno 2007 21:25

Příspěvekod UnderWorld » 05 dub 2007 17:41

Tak musím zatleskat ACERu.. Reklamaci uznali a vyřídili ji do 14 dnů. Dostal jsem nový horní plast... :) Čekal jsem, že to bude trvat minimálně měsíc a nebo že reklamaci vůbec neuznaj
Acer TM 2413 NLC

Brichoni

Gratulace

Příspěvekod Brichoni » 05 dub 2007 18:04

Inu, sam jsem taky jim musel zatleskat, pac od te doby kdy jsem to poslal kuryrem (na naklady Aceru v ramci zaruky) do doby prijeti v mem byte, resp. vratnym, trvalo neco pres tyden... radsi jsem se tim ani nechlubil, ale pak jsem se docetl, za AcerAdvantage mi dava zaruku v tom, ze mi to opravi do 5 pracovnich dnu...

:)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů