9článkova bateria na EL80

notebooky VBI a vše kolem nich
Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvek od Crabik »

Já používám 105B, jelikož vyšší verze snižují práh pro zapnutí větráčku a tudíž větráčky pod nimi hučí o 106 (nebo o 107-123, dle verze biosu). :lol:
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ
luta
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 16 led 2007 15:20

Příspěvek od luta »

Crabik : tj :lol: :lol: no ja uz si asi zvyk :)
btw momentalne to ale vidim na reklamaci kvuli DVDRW :(
HEL81 archlinux x86_64, HP 4340s core-i5 ivy bridge Win8
heppma
píše často
Příspěvky: 224
Registrován: 20 srp 2007 14:43

Příspěvek od heppma »

luta: Co se s ní stalo :?:
Compal FL90 v.2, Intel core 2 duo T7700, 2x1GB ram, Hitachi Travelstar 7K500, Nvidia 8600M GT 512 mb, Windows 7 professional
luta
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 16 led 2007 15:20

Příspěvek od luta »

Spatne pali DVDcka..Vypali je s tolika chybama ze je po sobe neprecte a klasicka PC DVDRW s tim ma co delat aby to pokousala..uz mi pali dobre jen CDcka :) Ani sem toho moc nenapalil. Odhadem tak 100DVD kdyz moc.. Ale bojim se toho ze to vyreklamuju a namontujou mi tam nakej smejd optiarc z FL90tek kerej odejde jeste driv:D
HEL81 archlinux x86_64, HP 4340s core-i5 ivy bridge Win8
petrexcomi
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 09 kvě 2007 12:26

Příspěvek od petrexcomi »

Takze 9 clankova dokupena,opotrebenie 2% zatial a origo baterka od vyrobcu ktoru mam druhy rok ma opotrebenie 21% merane podla NHC2.06
1pc:Dell XPS M1530
2pc:Asus K50AB
luta
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 16 led 2007 15:20

Příspěvek od luta »

No zase se mi jednou povedlo baterii vybit pod 5% a uz mam opotrebeni 15% :lol: :lol: az kouppim druhou tak se vrhnu na rekalibraci teto puvodni protoze ocividne nejsou v poradku kalibracni data :D
HEL81 archlinux x86_64, HP 4340s core-i5 ivy bridge Win8
heppma
píše často
Příspěvky: 224
Registrován: 20 srp 2007 14:43

Příspěvek od heppma »

Jeden dotaz: jak zjistíš opotřebení té baterie? Je na to nějaký prográmek?
Compal FL90 v.2, Intel core 2 duo T7700, 2x1GB ram, Hitachi Travelstar 7K500, Nvidia 8600M GT 512 mb, Windows 7 professional
luta
občas něco napíše
Příspěvky: 73
Registrován: 16 led 2007 15:20

Příspěvek od luta »

Everest Ultimate pouzivam :wink: umi to i RMclock myslim, nebo vyse uvedeny NHC
HEL81 archlinux x86_64, HP 4340s core-i5 ivy bridge Win8
heppma
píše často
Příspěvky: 224
Registrován: 20 srp 2007 14:43

Příspěvek od heppma »

ok dík
Compal FL90 v.2, Intel core 2 duo T7700, 2x1GB ram, Hitachi Travelstar 7K500, Nvidia 8600M GT 512 mb, Windows 7 professional