Call of Duty: MW3
-
gerremi
- píše často
- Příspěvky: 143
- Registrován: 04 lis 2011 02:04
-
javak810i
- guru
- Příspěvky: 1308
- Registrován: 03 črc 2009 16:34
- Bydliště: Roztoky u Prahy
Na max detaily s AA i AF mi to běží kolem 35-90fps, většinou kolem 50. Ovšem po každém začátku nové lokace, mise, čehokoliv se prvních 5 sekund nehorázně seká. Nevím, jestli je to chyba hry, či notebooku.
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
-
javak810i
- guru
- Příspěvky: 1308
- Registrován: 03 črc 2009 16:34
- Bydliště: Roztoky u Prahy
Tak jsem ji dohrál. Musím říct, že i přes to, že grafika je od MW 1 prakticky stejná (stejně špatná), a že engine je furt stejný, nereálný a prakticky bez fyziky, a i přes to, že hra je plná cut-scén a scriptů...přes to vše mě single-player bavil více, než Battlefield 3...Je to prostě větší zábava. V MW3 si připadám jak v akčním filmu, kdyžto u Battlefieldu spíš jak na bojišti. Každopádně dohráno asi za 5 hodin, hrozně krátké.
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2