https://rog.asus.com/forum/forumdisplay ... -Notebooks skus pzoriet neico tunaEmbreas píše:Tak se stalo to, čeho jsme se obával - blbne mi zvuk po připojení externího zvukového zařízení (ať už sluchátka, nebo reproduktory). Po připojení jacku mi zvuk jde v pohodě ze zařízení, ale pak stačí film, nebo hudbu stopnout, hodit přehrávač na lištu, chvíli dělat něco na netu a po opětovném spuštění mi jde zvuk ze zařízení i z notebooku! Podle recenzí se to stává i více lidem, takže to bude asi nějaká sériová vada. Zkoušel jsem aktualizovat ovladače ale nepomohlo to... Stává se vám to taky? Dá se s tím něco dělat, nebo mám notebook rovnou reklamovat za jiný kus? (Čehož se docela bojím, protože pokud je to opravdu sériovka, tak je dost velká pravděpodobnost, že dostanu kus se stejnou vadou, navíc jsme zvědavý, jak mi uznají reklamaci, když jim to tam nemůžu předvést....)
Asus G55VW s GTX660M
-
viper3000
- píše často
- Příspěvky: 367
- Registrován: 18 úno 2012 20:37
- Bydliště: Zilina
Re: ZVUK
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
Re: ZVUK
Pozdě - dneska jsem ho šel vrátitviper3000 píše:https://rog.asus.com/forum/forumdisplay ... -Notebooks skus pzoriet neico tunaEmbreas píše:Tak se stalo to, čeho jsme se obával - blbne mi zvuk po připojení externího zvukového zařízení (ať už sluchátka, nebo reproduktory). Po připojení jacku mi zvuk jde v pohodě ze zařízení, ale pak stačí film, nebo hudbu stopnout, hodit přehrávač na lištu, chvíli dělat něco na netu a po opětovném spuštění mi jde zvuk ze zařízení i z notebooku! Podle recenzí se to stává i více lidem, takže to bude asi nějaká sériová vada. Zkoušel jsem aktualizovat ovladače ale nepomohlo to... Stává se vám to taky? Dá se s tím něco dělat, nebo mám notebook rovnou reklamovat za jiný kus? (Čehož se docela bojím, protože pokud je to opravdu sériovka, tak je dost velká pravděpodobnost, že dostanu kus se stejnou vadou, navíc jsme zvědavý, jak mi uznají reklamaci, když jim to tam nemůžu předvést....)
JE TADY NĚKDO VLASTNÍKEM G55VW A NESTALO SE MU, ŽE BY MĚL TENHLE PROBLÉM????
Fakt by mě zajímalo, jestli je to opravdu sériovka nebo jestli jsou to vadné kousky - v tom případě neváhám a zkouším kupovat znovu...
-
Pumik9
- občas něco napíše
- Příspěvky: 74
- Registrován: 27 pro 2010 17:19
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28
Re: ZVUK
tiez sa mi to stava,bohuzial zvuk poriadne sklamal... mam verziu s 1TB diskom bez SSD s i5. Taktiez mi nefunguju niektore hry naskoci cierna obrazovka a neda sa nic robit len na tvrdo vypnut.Embreas píše:Pozdě - dneska jsem ho šel vrátitviper3000 píše:https://rog.asus.com/forum/forumdisplay ... -Notebooks skus pzoriet neico tunaEmbreas píše:Tak se stalo to, čeho jsme se obával - blbne mi zvuk po připojení externího zvukového zařízení (ať už sluchátka, nebo reproduktory). Po připojení jacku mi zvuk jde v pohodě ze zařízení, ale pak stačí film, nebo hudbu stopnout, hodit přehrávač na lištu, chvíli dělat něco na netu a po opětovném spuštění mi jde zvuk ze zařízení i z notebooku! Podle recenzí se to stává i více lidem, takže to bude asi nějaká sériová vada. Zkoušel jsem aktualizovat ovladače ale nepomohlo to... Stává se vám to taky? Dá se s tím něco dělat, nebo mám notebook rovnou reklamovat za jiný kus? (Čehož se docela bojím, protože pokud je to opravdu sériovka, tak je dost velká pravděpodobnost, že dostanu kus se stejnou vadou, navíc jsme zvědavý, jak mi uznají reklamaci, když jim to tam nemůžu předvést....)Ale jsem z toho dost zklamanej - tohle byl fakt vzhledově krásnej notebook a výkonnostně snad ještě hezčí, ale vždycky se to prostě musí někde posrat - stejně jak u lenova Y580 s přehříváním HDD... Jinak mě docela pobavil týpek v alze, že když jsem mu to tam popisoval ten problém, tak mi hned nabídl nový kousek (který jsem nevzal z důvodu, že to bude asi sériová chyba), nebo vrácení peněz - žádné že si to vezmou technici na pozorování atd. Hned teda věděli o čem je řeč
JE TADY NĚKDO VLASTNÍKEM G55VW A NESTALO SE MU, ŽE BY MĚL TENHLE PROBLÉM????
Fakt by mě zajímalo, jestli je to opravdu sériovka nebo jestli jsou to vadné kousky - v tom případě neváhám a zkouším kupovat znovu...
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
Tak to slyším fakt nerad - doufal jsem v to, že se jedná o vadu v dané sérii a měl jsem v plánu si ho koupit třeba za měsíc, až třeba přijde nová vlna, kde by to mohlo být v pohodě. Sakra to je to tak těžký si v dnešní době pohlídat, aby po připojení jacku šel zvuk jen z připojeného zařízení? To umí i rádio za dvě stovky od vietnamců a ntb za 30k s tím má problém. Asus si to u mě pěkně podělal 
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
Tento problém vážně vypadá na sériovou chybu.Njn kluci tak si holt budete muset koupit na hry něco od MSI v řadě GT.Ta je bez problému.A hlavně zvukově daleko před Asusem.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
A myslíš že by tam časem třeba hodili novou zvukovku? Že bych si na něj třeba dva měsíce počkal... To přece musí velkou zpětnou vazbu, jestli je to sériová chyba. Jinak nad MSI (MSI GT683DX-838CS) jsem taky přemýšlel, ale vzhledově se mně to moc nelíbí. Aspoň že ty otravný diody jdou vypnout. Nebyla by i7 v tomhle šasi (MSI GE60 0NC-059CZ) s českou klávesnicí?
-
orgasmic
- Moderátor
- Příspěvky: 9082
- Registrován: 23 dub 2007 08:54
- Bydliště: International
-
viper3000
- píše často
- Příspěvky: 367
- Registrován: 18 úno 2012 20:37
- Bydliště: Zilina
Netrep. Oprava pride na sto percent dalsou seriou napr. Asus G75VW - 90127V cena rovnaka a vsetko rovnake tak isto ako G75VW - 9Z027(nova seria). Musim napisat este na ROG stranku ci ...sa dozviem nieco o tejto novej seerii ale urcite by to nenehal itak ...Vies si rpedstavit ze zo 100 ludi 50 vrati notas....cena servisu atd atd ide na triko ASUS.To si nenehaju. Aspon podla mna. Dufam ze s tymto nemal niekto problem na G75VW(kedze si ho idem v pondelok objednat).orgasmic píše:Ja bych to videl na SW problem. Kazdopadne jestli je to vinou HW, tak se opravy dockate nejdrive s prichodem dalsi generace G57
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28
no podla fora na ROG by sa to malo opravit nainstalovanim novych ovladacov,tu je odkaz na fore
https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... ound/page4
a tu su zrejme ovladace,aspon co som nasiel
https://support.asus.com/Download.aspx? ... &p=3&os=30
skusim sa s tym pohrat, mam momentalne
V6.0.01.10300
podla ludi na fore treba dat na novsi ovladac
V6.0.01.10400
a po instalovani 2 krat restartovat
https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... ound/page4
a tu su zrejme ovladace,aspon co som nasiel
https://support.asus.com/Download.aspx? ... &p=3&os=30
skusim sa s tym pohrat, mam momentalne
V6.0.01.10300
podla ludi na fore treba dat na novsi ovladac
V6.0.01.10400
a po instalovani 2 krat restartovat
Asus G55VW S1017 i5-3210M 1TB GTX660M
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
-
Embreas
- občas něco napíše
- Příspěvky: 43
- Registrován: 24 črc 2012 21:42
Tak sem potom napiš, jestli to funguje nebo ne - dost lidem by tahle informace asi pomohlamimes píše:no podla fora na ROG by sa to malo opravit nainstalovanim novych ovladacov,tu je odkaz na fore
https://rog.asus.com/forum/showthread.p ... ound/page4
a tu su zrejme ovladace,aspon co som nasiel
https://support.asus.com/Download.aspx? ... &p=3&os=30
skusim sa s tym pohrat, mam momentalne
V6.0.01.10300
podla ludi na fore treba dat na novsi ovladac
V6.0.01.10400
a po instalovani 2 krat restartovat
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28
a mate niekto problem s ciernou obrazovkou?? pri spusteni niektorych hrach mi zostane cierna obrazovka a neda sa skocit naspat do windowsu ani task managera, pomoze iba tvrdy restart, stalo sa mi to pri spusteni napr. Dead Island, Cities XXL..
Heroes 6, Starcraft 2 mi idu bez problemov...
Heroes 6, Starcraft 2 mi idu bez problemov...
Asus G55VW S1017 i5-3210M 1TB GTX660M
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
Nexus 7 32GB 3G
Lenovo S10-2
-
roman2277
- Moderátor
- Příspěvky: 10705
- Registrován: 30 dub 2008 10:22
- Bydliště: okolí Prahy
-
mimes
- občas něco napíše
- Příspěvky: 92
- Registrován: 07 zář 2006 18:28