cipova sada AMD 790Gx + ati 3300
-
heretik
- píše často
- Příspěvky: 250
- Registrován: 10 srp 2008 22:08
- Bydliště: Banská Štiavnica
cipova sada AMD 790Gx + ati 3300
Kedy by mala prist na trh s notebookmi tato cipova sada?
-
Kiw
- píše často
- Příspěvky: 115
- Registrován: 20 lis 2007 14:57
Otázkou podle mě je, jestli vůbec půjde AMD s touto sadou do mobilní sféry 
Sasha: Hp Compaq 6510b (T8300, 2GB, 160GB, WXGA, WVB)
Natascha: AMD Athlon X2 5000+ EE, Gigabyte GA-MA78G-DS3H 1.0, 2GB Kingston, ASUS EAH4670/DI 512MB GDDR3, Enermax PRO82+ 425W, 80GB Samsung, Thermaltake VG1000BNS WingRS100
Natascha: AMD Athlon X2 5000+ EE, Gigabyte GA-MA78G-DS3H 1.0, 2GB Kingston, ASUS EAH4670/DI 512MB GDDR3, Enermax PRO82+ 425W, 80GB Samsung, Thermaltake VG1000BNS WingRS100
-
Solitary
- Moderátor
- Příspěvky: 3046
- Registrován: 28 čer 2007 13:19
-
heretik
- píše často
- Příspěvky: 250
- Registrován: 10 srp 2008 22:08
- Bydliště: Banská Štiavnica