kancelářský nb - 15k s dph

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
spax
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 dub 2008 09:09

kancelářský nb - 15k s dph

Příspěvekod spax » 28 srp 2008 13:57

Ahoj,


už nějakou dobu pročítám tohle forum a všude jen vychvalujete v poměru výkon cena hp či dell.

Zkuste mi poradit, chci si koupit nb, který budu každý den nosit - domov-škola-práce. Výdrž není potřeba velká, všude je zásuvka, ale ty 3,5hod+ by měl snad vydržet každý nb. Wifi má taky každej nb. Teď velikost displeje. Kdyby se za tu cenu dala sehnat 13 nebo 14, bylo by to fajn, ale i ta 15 neuškodí. Nejdříve jsem uvažoval o Asusu eee (10), ale nevím, jestli by to stačilo, asi je to malé.
Co bych na tom dělal? Tak samozřejmě ve škole psal zápisy, pak pracoval (office,ps,vegas), díval se na filmy (hd asi nerozjedu,že?:D) a poslouchal hudbu. Jo, a jednou za sto let si s kolegama v práci zahrajem Warcraft 3, ale to by neměl být problém snad pro žádný nb, ale i tak to je jedno, kdyby to nejelo :)
Jinak na hdd už tak moc nesejde, ale těch 120gb-160gb by snad mělo stačit.
Jo a taky mám rád styl, právě ty thinkpady se mi moc nelíbí, takže kdyžtak něco i stylového :)

Vím, že chcu asi moc při poměru výkon/cena max 15 s dph.
Rad bych vas poprosil, kdybyste mi nabidli i vice variant 1) 10-12kc 2)12-13 3) 14-15. At přímo nehledáte nb za 14999, jestli mi rozumíte :)

Díky moc každému za pomoc
Buďme vděčni za existenci hlupáku, bez nich bychom my, ostatní, nemohli vyniknout.

polo

Příspěvekod polo » 28 srp 2008 14:11

Tak asus 1000H nevyzera zle Ale inac ma napada HP Compaq 6735s s tych plnohodnotnych notebookov... 13 a 14 v tejto cene nic moc kvalitne/odolne atd.

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 28 srp 2008 15:42

z těch menších je už trochu nad limit toshiba U400 PRO, ale je zase poměrně kvalitní...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

spax
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 dub 2008 09:09

Příspěvekod spax » 01 zář 2008 21:44

a co byste řekli na asus eee?mate s tim zkusenosti? s tou novou verzi (10palcu)
Buďme vděčni za existenci hlupáku, bez nich bychom my, ostatní, nemohli vyniknout.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů