M51VA-AS043C .... problem s rezimy napajeni

notebooky Asus a vše kolem nich
Rypi
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 zář 2008 14:17

M51VA-AS043C .... problem s rezimy napajeni

Příspěvekod Rypi » 06 zář 2008 14:21

mam takovy problem ... NB pri zmene rezimu baterie nereaguje na zmeny. Tzn. ze napr. jas obrazovky zustava pri rezimu ROVNOVAHA naprosto totozny s ostatnimy rezimy, ikdyz mam uroven jasu u jinych rezimu nastavenou na vyssi, ci nizsi urovni. Nevim, co vsechno se pri zmene rezimu nemeni, ale toho jasu jsem si vsiml hned,tak se chci zeptat, cim by to mohlo byt. Jeste mi obraz jemne pulzuje, tzn. ze mi mirne tmavne a svetla. Hlavne pri nastaveni jasu na minimum je to velmi patrne. Dela mi to vetsinou hned po zapnuti nebo restartovani a nekdy obraz zacne pulzovat (blikat) z niceho nic a trva to tak 10 min...prosim poradte, technik mi poradil at zkusim preinstalovat ovladace a nektere utility,ale nepomolho nic...

polo

Příspěvekod polo » 06 zář 2008 14:26

To pulzovanie moze robyt ambient light senzor A to sa da vypnut A ako sa tu uz spominalo skus pouzit vyhladavanie...


Inac na tie rezimi predpokladam ze nemas nainstalovani Power4Gear Extreme pokial hej tak ho zmaz je to iba balast...

Ak nepomoze a vyskusal si preinstlovat vsetky drivery a mas zafiksovany OS tak sprav recovry systemu...

Rypi
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 06 zář 2008 14:17

Příspěvekod Rypi » 06 zář 2008 16:09

Power4Gear Extreme jsem naninstalovany mel zkousel jsem ho i preinstalovat,ale zadna zmena a odinstalovat jej nelze.... a vypnul jsem zminovany ALS a zda se,ze to pomohlo, tak uvidime.....jinak diky moc...
(muzete toto tema i smazat,omlouvam se ale zkousel jsem hledat na foru podobny problem,ale nenasel jsem)

polo

Příspěvekod polo » 06 zář 2008 16:17

Da sa to cez programi urcene na odinstalovavanie/mazanie... Ten program je viacmenej zbytocny staci ked grafika ma vlastny power managment a procesor tiez+ Vista Este by so mozno na vydrz hodil RMC ale power4Gear je na nic...

arlie
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 02 úno 2010 14:27

Příspěvekod arlie » 02 úno 2010 14:42

ahoj..nevim, jestli je tohle spravne forum, ale jinou lepsi kategorii jsem nenasel...

mam problem s nabijenim notebooku F3KE...baterie i adapter se zda byt v poradku..ale kdyz nabijim notebook, tak se mi porad odpojuje a pripojuje baterie a pri tom blika displej...kdyz jedu jen na baterku,tak to bezi bez problemu a kdyz jen na adapter(bez baterky),tak neni taky zadny problem..


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů