Satellite Pro U400-123 TEPLOTA???
-
Kuči
- občas něco napíše
- Příspěvky: 6
- Registrován: 10 črc 2007 19:47
Satellite Pro U400-123 TEPLOTA???
Mám problém s přehříváním, i bez záťěže mi Everest ukazuje přes 60 stupňů. A pokud spustím více programů (Office,přehrávání videa,Skype) tak teplota vyletí nahoru (80 a výš) a dokonce se NB restartuje. Je to na reklamaci?
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR