Acer Aspire 3003WLMi - Problém s bootovanim

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Reta
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2007 15:07

Acer Aspire 3003WLMi - Problém s bootovanim

Příspěvekod Reta » 21 úno 2007 15:12

Ahoj, omlouvám se, pokud tu něco podobného už bylo,ale nenašel jsem... Jsem majitelem notebooku Acer Aspire 3003WLMi, snažím se přeinstalovat OS.Problém je v tom, že neni mozne nabootovat z CD.Mám zaručeně bootovaci CD XP, v biosu, je to nastaveno dobře, ale místo klasických možností mi naběhne pouze černá obrazovka s možnostmi spustit PC s poslední funkční konfigurací, spustit PC v nouzovém režimu, nouzovém režimu s DOS. Disketovku nemám, poraďte někdo prosím, jak se zbavit původní instalace, když nemůžu bootovat a do DOSu. Díky

Vita
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 17 črc 2006 15:38

Příspěvekod Vita » 21 úno 2007 15:25

Pokud je CD bootovatelne a v biosu je nastaveno bootovani z CD, tak by to melo fungovat. U instalacnich CD Windows XP to par vterin pred bootovanim napise neco jako "bootovani z CD spustte stiskem libovolne klavesy". Je mozne, ze tobe se to nezobrazuje. Zkusil bych pri nabihani systemu mackat treba mezernik. Treba to pomuze. Nic lepsiho me nenapada.

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

ERECOVERY

Příspěvekod Agila77.com » 22 úno 2007 20:16

No dle mě bootovatelné máš ale né XP páč Acer takové cd nedodává máš cd označené jako Recovery nebo tak nějak momentálně ty cd u sebe nemám ale pokud Ti jde jen o nastartování stačí zmáčknout při startu tuším ALT+F10 ale určitě se rozluč s daty na disku.
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ
řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE
http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů