FZ31M problémy s baterií

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Elcocheroto
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 10 čer 2008 19:13

FZ31M problémy s baterií

Příspěvekod Elcocheroto » 16 srp 2009 21:33

Asi po roce mi u FZ31M začala blbnout baterie - po odejmutí ze síťového napájení její kapacita velice rychle klesá a NTB je třeba už za hodinu vybitý. Docela mě to štve zejm. vzhledem k cennám baterií u SONY. Firma Kapsch mi nabídla, že mohu poslat NTB na prohlídku, ovšem má to vůbec cenu? Nerad bych byl měsíc bez svého soníka aby mi pak řekli to co tuším už teď - že je třeba vyhodit 6K. Máte nějaké podobné zkušenosti? Šlo by to repasovat?

jahe

Příspěvekod jahe » 17 srp 2009 20:09

měl jsem problém s FZZ21M a výměna baterie po 2 letech byla nutná. Jenže třeba u Tebe to může být něčím v NB. Asi pro klid duše bych to nechal zkontrolovat. Jinak po té co jsem koupi novou baterii, tak je mimo NB a jede jen na zásuvku. Ze saré baterky jsem vybastlil kryt aby do slotu pro baterku nešel prach. No a baterku jsem nechl jen na cesty. To samé plánuuji i u druhého NB AW31S/B tedy až odejde baterka.

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 19 srp 2009 18:21

ono mrkni se na stranky sony, novy vydrzi 2h , takze po roce jen jedna hodina = zadny problem, pouze uz slaba baterka.

stahni si batterybar a mrkni se na opotrebeni.

novou sezenes na ebay, pokud potrebujes pomoct tak se ozvi na msn/mail/sz :wink:
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host