Acer Aspire 6920G

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
cutler

Acer Aspire 6920G

Příspěvekod cutler » 28 kvě 2010 20:15

Zdravím všetkých.. Prosím vás potreboval by som poradiť.

Prípad č. 1: Neustále mi pri hrách zamrzne PC a po nejakých 3 sekundách odmrzne ale hra už blbne a musím ju reštartovať. Zapnem ju a po nejakom čase zasa.. Ono to dokáže neuveriteľne nasrať človeka, keď sa to stane aj 5 krát za sebou.. Neskôr by som pridal aj video ak sa mi podarí zastihnúť to. Už som fakt zúfalý tak som si povedal, že to skúsim tu.

Prípad č. 2: Problém je podobný len o niečo horší.. Týka sa tiež zamŕzania len už pri väčšom počte sťahovaní súborov alebo keď sťahujem až moc napríklad 6GB. Prebieha to asi tak, že dám sťahovať súbory, behám si po nete, popr. mám zapnutú hudbu a odrazu len "tŕŕŕŕŕ..." hudba tiež zamrzne akože ten zvuk hudby je totálne usekaný a nepríjemný proste vrndžý. A tento prípad je v tom horší oproti tom prvom, že to už neodmrzne! proste musím natvrdo reštartovať PC.
Čo je dôležité ešte, že keď som napojený na internet káblom a nie WI-FI, tak to nezamŕza ale v tom prvom prípade (vyššie stými hrami) to zamŕza aj tak.

Notebook bol 4x v servise. Prvý krát na opravu bočného dotykového panelu (Ktorý aj tak neopravily). Druhý krát sa riešilo toto čo som vyššie popísal + nejaké iné maličkosti ale tie už vyriešili. Potom to bolo ešte 2x v servise na problémy vyššie popísané. Nikdy sa im chyba neprejavila.
Ešte dodám, že reinštalácia operačného systému nepomohla, refreshovanie BIOSu tiež nie.

Informácie o notebooku:
- Windows Vista Home Premium - Service Pack 2
- Výrobca: Acer
- Model: 6920G
- Typ Systému: 32-bitový operačný systém

Tak ak by mal niekto pre môj problém nejaké rozumné riešenie nech sa prosím ozve buď tu na fóre alebo na môj e-mail: v.rapavy@zoznam.sk
Díky vopred.

smrtihlav221
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2010 11:20

TENTO NOTEBOOK JE KATASTROFA

Příspěvekod smrtihlav221 » 04 črc 2010 11:34

Ahoj,reaguji na tvé poptávaní na tento notebook-tedy ACER 6920 G.Jedním slovem.katastrofa....po jednom roce používání: Nefunční ovl.panel CINEDASCH,nefunkční nabíječka,stále se spoušťející recovery,lámající se rohy na hranách notebooku...to nemluvím o zamrzání při hrách a pod....přehřívání....v servisu řešeno..panel stále nefunkční,stále se přehřívá a rohy co se lámou už jsu opět zlomené...špatný materiál....takže já mám špatnou zkušenost... :(

cutler

Příspěvekod cutler » 16 črc 2010 19:22

Presne tieto iste problemi mam ako si napisal, no mozno o trosku viac:D a poviem, že už mi ten notebooku leze pekne na nervy som snim maximalne nespokojny proste je nepouzitelny neda sa nanom nic to sa tyka praci a aj hranie hier proste otras..

A nenasiel by sa niekto kto by mi poradil nejaku fintu aby sa dali aspon tie hry hrat aby to nesekalo tak otrasne.. ved to nieje mozne aby na notebooku z takymito parametrami napriklad Assassins Creed 2 brutalne sekalo na uplne minimalnej grafike
prosim help uz som zufaly

kvakunek
guru
Příspěvky: 566
Registrován: 25 pro 2008 17:40

Příspěvekod kvakunek » 17 črc 2010 13:04

1) ...přehřívání ...čisti si chlazení a uprav voltáž procesoru(na foru je návod,jen stačí hledat ,je to v topicu o našem noťasu popř. zde http://www.6920.wgz.cz/oprava-procesoru)

2) omg,to se divíš,že ti mrzne komp ,když tam hodíš několik stahování,hudbu apod. + spuštění firefox ...to je jasné,že se ti to bude lagovat ...btw. boční panel většinou hapruje,pokud nabíjíš baterku

smrtihlav221: to se ti nespouští recovery,nýbrž přehrávač nepotřebující ke svému běhu visty ... ty rohy(doufám,že myslíš kryt na boku displeje) ,to je opravdu nedomyšlené ...někomu to praská víc,někomu míň


Btw. jinak korekcí té voltáže vyřešíte problém s hrami i "přehříváním"
ACER Aspire 6920G-582G32MN

cutler

Příspěvekod cutler » 19 črc 2010 11:57

Kvakunek daj mi prosimta icq na teba ..... alebo na nejaky rychli komunikacny program potrebujem neco prekonzultovat

kica7
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2010 12:12

Příspěvekod kica7 » 22 črc 2010 18:23

Lidi nevíte prosím kde bych mohl sehnat na netu baterku na tenhle noťas ?? Vypověděla mi službu . Noťas mám ještě v záruce teda, ale nevím jestli mi to uznají ...

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 22 črc 2010 19:59

na baterku je záruka 6.měsíců... když už si je překročil tak se skus podívat na stránky acer.cz tak se baterie prodávaj můžeš si jí obědnat.

kica7
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 04 črc 2010 12:12

Příspěvekod kica7 » 22 črc 2010 21:15

Jo aha, jen 6 měsíců . Tak to se nedivím že odešla :( Ještě takovej malej dotaz 4800 mAh je asi lepší na výdrž než 2000 mAh co ??

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 22 črc 2010 22:05

ano je lepších 4800mah než 2000mah a to 2vojnásobně


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů