Zdravím.
Vrátili jste již notebook, nebo se mohu zeptat na pár doplňkových informací? Především by mě zajímalo, jestli byste tam mohli použít program K10Stat a zjistit nějaké ty taktovací možnosti tohoto procesoru. Tímto programem by se krásně odstranila absence Intelového Turba.
U mého desktopového X2 Phenomu mám při napětí 1,175V frekvenci 3,1GHz. Jde toho docílit i zde? A kdyby ano, co se potom při plné záteži zahřívá víc: 2x3GHz+2x0,8GHz nebo 4x2,3GHz?
Pokud už jej tedy nemáte, potom smůla pro mě.
Přeji pěkný den.
Acer Aspire 7552G - na hry s čtyřjádrovým AMD
-
mike.kup
- občas něco napíše
- Příspěvky: 50
- Registrován: 19 srp 2008 15:24
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR