MSI GX600 prosím pomoc!!!

notebooky MSI a vše kolem nich
tomino216

MSI GX600 prosím pomoc!!!

Příspěvekod tomino216 » 29 srp 2010 22:15

moj notebook MSI ked ho odpojím z napájania a už je vybitá bateria tak sa z ničoho nič vypne to by bolo normálne keby aspon svieti červené svetielko že je vybitá baterka ale proste zhasne...zapnem notebook všetko počut ako beží...ventilator, harddisk...obrazovka sa vobec nezapne..harddisk pracuje .asi 5 sekund(vidno podla blikajucej diody)..a dalej sa uz nic nedeje ...až ked rozmontujem kryt vyberiem na chvílu baterku s matičkej a ide...pokým je na chaldiacej podložke na napájani všetko je v pohode ako náhle ho niekam zoberiem bez napájania za pol hodinu by som nanom mohol peicť vajíčka...celkovo je známe že sa tento model aj MSI celkovo prehrievajú ale toto mi nikdy nerobil...nevie mi niekto poradiť čím to bude??,aký to je problém???odchádza grafická karta???lebo už aj taký názor som počul..diky moc----

Mata190
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 01 zář 2010 21:03

Příspěvekod Mata190 » 01 zář 2010 21:29

To že se mi takto vybil a nenaběhnul už se mi také stalo a vyndání+vrácení baterky zafungovalo (nic víc nebylo třeba). Ale za ty dva roky co ho mám se mi to stalo asi jen třikrát.

Pokud GX600 moc topí tak za to může ten šikmookej šikula co při sestavování špatně naládoval teplovodivou pastu mezi chladič a procesor.

Doporučuji hned rozebrat, seškrabat ty zbytky z procesoru a grafárny, přičemž ještě vyfoukat chlazení a namazat větráček.

Když je vše jak má být, tak se tenhle noťas v pohodě uchladí, případně při pařbě trochu zahřeje, ale pokud hřeje moc a v klidu, tak je někde vada.
MSI GX600X

Vashiik
občas něco napíše
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2010 14:15

Příspěvekod Vashiik » 15 zář 2010 07:54

mel jsem stejný problém na GX700PX 097CZ, stačilo vyndat zandat baterku za ty 2,5 roku co ho mám se mi to stalo taky asi 2x...

asaninek
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 28 říj 2009 13:00

Příspěvekod asaninek » 16 zář 2010 13:47

tento problém vyřeší upgrade biosu na verzi 1.0Z....zkus a uvidíš

marek75
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 zář 2010 21:11

Příspěvekod marek75 » 25 zář 2010 21:15

Prosim Vas mozno blba otazka ale urobilo mi to iste prvy krat po troch rokoch co mam MSI GX600PX 034 CZ , nejde mi zapnut ani bez baterky, kde na maticnej doske najdem tu baterku pre restart BIOSU ?. Mal som uz aj otvoreny zadny kryt ale nevedel som tom tam najst a nechcel som odpajat nieco na nahodu. dakujem

asaninek
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 28 říj 2009 13:00

Příspěvekod asaninek » 28 zář 2010 13:31

čau, napiš mi na tebe mail a já ti pošlu screen s návodem

marek75
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 zář 2010 21:11

Příspěvekod marek75 » 28 zář 2010 14:14

Ahoj , diky už som tu baterku našiel a restart BIOSU sa podaril, notebook fachčí dalej chvalabohu...nebol som si isty všetci tu na fore pisali že je žltá a ale ja som tam nič žlte nevidel a nakoniec som zistil že ja ju mam neviem prečo modru :) . diky moc


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů