Problem s internetem

notebooky Asus a vše kolem nich
pavel1531
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2011 17:25

Problem s internetem

Příspěvekod pavel1531 » 22 úno 2011 17:32

Dobry den.mam problem s internetem ktery nemužu vyřešit už měsic.mam novy notebook Asus N52 J.mam špatne připojeni k internetu,puvodně jsem myslel že je pomaly,ale když jsem vyzkoušel skype tak jsem zjistil,že vlastě notebook neustale odpojuje a připojuje k internetu.měřil jsem rychlost a je dobra.mam normalni kabelovy internet od upc 10Mb.posilal jsem notebook do servisu,ale vratily mi ho a řekly že prej při testu prošel bez chyby.Tak jsem se rozhod že se napojim u kamarada na stejny internet jak mam doma,a u něj muj notebook fungocal normalně jak ma.tak jsem myslel že je problem s kabele,ale když jsem vyměnil tři kabely tak ani u jednoho se nezměnilo.tak jsem volal na UPC aby přijel technik.ten mi vyměnil modem a koukal se na nastaveni a prej všechno v poho,ale přesto to nefunguje.pak jsem zkusil kamaraduv notebook u mě doma a fungoval.Takže vubec nevim kde mam hledat problem.muže mi někdo něco poradit?
Zkracena verze textu:
Muj notebook všude funguje jen ne u mě doma.ale u mě doma funguje jaky koli notebook ale ne muj.

ChiLLi_Master
občas něco napíše
Příspěvky: 62
Registrován: 05 pro 2010 17:58

Příspěvekod ChiLLi_Master » 23 úno 2011 09:22

Řešil jsem tu asi ten samý problém. Mám Asus N61JV (podobný model) a doma mi to padá taky často (kabel i wifi). Třeba ve škole nebo u kamaráda mi to šlape bez problémů :D Mám modem ZyXEL P660HW. Nevím, v čem je problém :?
ASUS N61JV
PSP 2004 Ice-Silver
HTC S710

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9098
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 23 úno 2011 10:44

Asi bych zkusil preinstalovat ovladac, jestli je nejaky jiny nebo novy na strankach Asus.
Asus ROG Strix G18

pavel1531
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2011 17:25

Příspěvekod pavel1531 » 23 úno 2011 22:00

dnes jsem koupil wifi router a ted uz to funguje dobř.ale když wi fi odpojim a pustim to přes modem tak to zase pada))


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů