https://www.techrepublic.com/photos/hp- ... ns/6196249
Určitě budou kontroverze ohledně designu směřujícímu k applu a zmenšeným šipkám, nicméně za sebe říkám, že si mi líbí.
podobna situacia je aj u novych thinkpadov/latitude kde je alternativou na dnesnu dobu hodne slaba fermi nvidia. u thinkpadov ale aspon s optimus prepinanim na intel grafiku. sandy bridge a fusion imho uplne zabiju segment lowendu nvidie a amd tak ako fungoval doteraz. o slabe grafiky typu nvidia 410m alebo amd 6470m uz moc velky zaujem nebude.Evzen O. píše:Jaký smysl proboha má dát na výběr mezi integrovanou grafikou (5000 b. 3dmark06) a dedikovanou (4300 b. 3dmark06)? Někdo musel naprosto zešílet!! Kdo si v této situaci pořídí dedikovanou, která víc žere a je méně výkonná?? (Jedině fanda eyefinity.)
hlinikove veko ma mat aj b-ckovy probook a co sa tyka zakladne tak plast+mg ram osobne preferujem pred celokovovym sasi. plast je prijemnejsi na dotyk a neprenasa tak teplo. usb3 radic je kedykolvek mozne pripojit cez expresscard slotu.Evzen O. píše:Navíc probook od elitu "p" se opravdu moc neliší. Předpokládám částečně plastové provedení, chybějící možnost čtyřjader a nepřítomnost USB3. Pokud bude cenová politika nastavená stejně jako u minulé generace, tak za současné situace opravdu nebude moc důvodů kupovat o hodně dražší elitebook. Uvidíme, co nasypou do workstationu.
Používáme cookies pro lepší funkčnost obsahu.