prenos licecncie win7
-
mironfs
- občas něco napíše
- Příspěvky: 22
- Registrován: 05 zář 2009 21:37
prenos licecncie win7
mam takyto problem: mal som nb acer s origo win7 ktory sa pokazil a chcel by som si kupit novy asus bez os. takze keby do toho asusu pri instalacii win dam seriove cislo z aceru bude to fungovat? je mi jasne ze keby to ide tak to nieje v sulade s licencnimy podmienkami ale ide mi skor o aktualizacie a o to ci by mi to nehlasilo ze win nie je originalny
-
Jirrick
- Moderátor
- Příspěvky: 1681
- Registrován: 04 pro 2010 19:37
Nešlo. Při koupi notebooku s předinstalovanými Windows se licence váže na ten daný kus (v tvém případě Acer). Mechanizmus je docela jednoduchý - při první aktivaci se udšlá otisk tvé HW konfigurace a ta se potom porovnává při dalších aktivacích (na stejném HW ti aktivace projde, na jiném ne).
Lenovo X1 Carbon Touch
* Dodržujte prosím
[url=http://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.php?f=28]PRAVIDLA[/url] tohoto fóra *
* Dodržujte prosím