Lenovo Ideapad Y570 - Problém s OneKey Theater

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Bezuis
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2012 18:06

Lenovo Ideapad Y570 - Problém s OneKey Theater

Příspěvekod Bezuis » 02 lis 2012 18:26

Dobrý den, mám problém se softwarem OneKey Theater. Stahoval jsem ovladač přímo ze stránek Lenova, ale po "úspěšné" instalaci a restartování počítače vůbec nereagoval. Když jsem se dotkl toho dotykového tlačítka (na ovládaní větráku) nahoře vedle pravého reproduktoru, tak se nic nestalo, nereaguje. Fungujou jenom dot. klávesy na ovládání zvuku. Když mi nejde OneKey Theater, tak mi nejde ani zapnout wifi (Fn+F5), nic se nezobrazí...

OS: Windows 7 Home Premium 64bit (čerstvě po reinstalaci)

Už jsem zkoušel více verzí ovladačů OneKey Theater pro můj model notebooku, ale nic nepomáhá. Děkuji za každou radu.

Nergal
píše často
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 12:13
Bydliště: Poprad

Příspěvekod Nergal » 04 lis 2012 09:43

Stiahni si LENOVO Power Management. Ten je zodpovedný za tie dotykové tlačidlá a hotkeys cez FN. Odinštaluj One Key Theater-je to somarina, ktorú aj tak nevyužiješ. Ja to nepoužívam a ani mi to nechýba.
Lenovo IdeaPad Y570 i7-2670QM, nVidia GT 555M 1GB CUDA, RAM 8GB HDD 750GB+Intel Soda Creek 310 80GB, Windows 7 Home Premium x64

Bezuis
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 lis 2012 18:06

Příspěvekod Bezuis » 11 lis 2012 22:04

Zdravím, mám další problém :-/. Když hraju graficky náročnou hru (GTA4), tak se mi zapne větrák, ale nejede na plné obrátky, podle zvuku bych řekl, že jede tak na 50%. Po asi 5 minutách hraní, když se grafika začne zahřívat jí větrák nedokáže na těchto otáčkách uchladit, takže se grafika asi podtaktuje a hra se mi začne sekat. Nevím čím to je, ale předtím mi větrák jel na 100%, no po reinstalaci už ne, všechny ovladače mám nainstalované a nemám daný větrák na tichý režim.

Děkuji za každou radu :)

brb
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 02 led 2012 20:10

Příspěvekod brb » 12 lis 2012 09:16

Ahoj nechci zakladat nove tema. Mam stejny problem akorat ze me prestala ta dotykova klavesa fungovat uplne. Myslite ze to bude mechanicka zavada nebo softwarova? Power management mam origo.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů