máte někdo zkušenosti s eshopem IMPORTPC?
Na dobírku to mají za 50kč (není to málo?)
Dell M90
-
MeckT
- občas něco napíše
- Příspěvky: 8
- Registrován: 12 čer 2013 14:35
-
swarm
- Moderátor
- Příspěvky: 8857
- Registrován: 09 úno 2007 14:22
- Bydliště: zpět v ČR
-
Python.P
- Moderátor
- Příspěvky: 4173
- Registrován: 07 bře 2009 19:56