Dell Inspiron 7537 Touch vs Acer Aspire V7-582P Black Touch

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
eagle-eye
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 črc 2008 15:34

Dell Inspiron 7537 Touch vs Acer Aspire V7-582P Black Touch

Příspěvekod eagle-eye » 09 úno 2014 14:33

Dobrý den,

rozhoduji se mezi těmito ntb:

http://www.alza.cz/acer-aspire-v7-582p- ... 520520.htm
http://www.alza.cz/dell-inspiron-7537-touch-d503914.htm

moje požadavky jsou kvalitní, ideálně IPS full HD displej, slušný výkon, podsvícená klávesnice, num. blok.

U Dellu mi není jasné, jestli má IPS panel, někde jsem se dočetl, že jde o nějaký panel od LG založený na IPS technologii, ale přesné informace nelze zjistit. Viděl jsem ten panel ale osobně a jeho kvalita je neporovnatelná s běžnými TN panely. Také jsem četl nějaké stížnosti na funkčnost WiFi.

Acer má IPS panel a víceméně má vše co bych potřeboval, dokonce má i SSD disk, nicméně panuje obecné povědomí, že Acery nejsou příliš dobré stroje.

Tak nevím, budu rád za každý váš názor. Díky předem.

Arche
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 02 pro 2013 21:09

Příspěvekod Arche » 09 úno 2014 23:32

Já můžu reagovat max na ten Dell. Co se displeje týče, jestli si ho viděl na vlastní oči, tak k tomu asi nemá cenu něco psát - je perfektní (podle mě je to IPS, ikdyž to není nikde oficiálně uvedeno). Ten problém s wifi je bohužel pravda, ale naštěstí je řešitelný (postup bych sem případně pak hodil, nebo lze najít na heurece, kde jsem ho už psal).

Spíš je otázka, co si představuješ pod pojmem "slušný výkon", protože ten Acer má jen integrovanou GK, na rozdíl od Dellu s GT750.

Python.P
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvekod Python.P » 12 úno 2014 10:44

Acer má na svou cenu špičkový displej :)
X301 - "WKS"
T42p - Old-school gaming machine... (not moded yet)
past: X220,T420,T400,X60,X31....


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů