alienware 17 r3

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
skeeve
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 bře 2016 02:03

alienware 17 r3

Příspěvekod skeeve » 08 dub 2016 18:27

Dobry den,
mam zajem si koupit ntb, nejvic se mi libi alienware 17 r3 ale co sem sledoval par videi na youtube, tak je tam takovej chlapek, co na to namita, ze alien nema moc dobry chlazeni a ze ho dodavaji se spatnym adapterem 180W misto 240W a ten neni schopnej dodat zaroven gpu a cpu a tim padem jde vykon dolu, takze si na tom ntb vlastne poradne nezahrajete.Dale tam pise, ze zavolal na Dell linku a druhy den mu poslali 240W, ale nevim jak by to bylo v pripade koupi v CR, je skoda ze se to tu v CR neda koupit primo od dellu kde davaji spravny 240W PSU.Dale bych se chtel zeptat on rika, ze je dobry si na takovy ntb poridit delsi zaruku, jde to i u nas v CR koupit delsi zaruku?Pripadne kde mi doporucujete koupit tento ntb?Dale se kdyz mi na tom ntb odejde graficka karta po 2 lete zaruce, funguje ten ntb i bez na intergrovane ?nema stim nekdo zkusenosti hlavne s tou 240W jeslti by mi to poslali+s tou zarukou....jinak samozrejme za 50k je to ntb s 970 za to by dala poridit 980 msi GT.......diky za Vasi odpoved
recenze chlapka: https://www.youtube.com/watch?v=Qm016bUgYq8

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9097
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 08 dub 2016 22:17

Ahoj, už se dodává s 240W.
Mám doma Alienware 15 s GTX980M a 4K displayem, tak se ptej, kdyby něco.

Některé verze trpěly na přehřívání, ale mělo se to týkat starších verzí CPU.

Já čekám na opravu, měl jsem problém s power managementem a spálil se konektor na desce, takže nová deska s CPU a GPU.

Předtím jsem měl MSI GT72 s GTX980M a doporučuji Ti raději MSI.
Asus ROG Strix G18

skeeve
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 bře 2016 02:03

Příspěvekod skeeve » 09 dub 2016 17:38

No ten 4K display je perfektni vypada nadherne, oproti tomu 1080 pisou ze ten je celkem spatny, ale na hry by to snad vadit nemelo na fotky grafiku a podobne to nepotrebuji.Chtel bych se zeptat na to prodlouzeni zaruky pisou ze dokonce od dellu to jde dokonce moznost prodlouzeni az na 4 roky zaruky.Pak bych se chtel zeptat kdyby v tom ntb odesla grafika, jeslti ten ntb je schopny fungovat jen na intergrovane z procesoru?:).


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů