Samovolné přepínání power planu při sledování videa

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
Havod
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 12 čer 2019 17:16

Samovolné přepínání power planu při sledování videa

Příspěvekod Havod » 06 bře 2020 17:23

Ahoj, začala se mi dít zvláštní věc a moc nevím jak ji vyřešit, mám nastavený neustále v Možnostech napájení (zároveň se přepíná i v Nitro sense) power plan na úsporný, aby notebook co nejméně topil a přepínám na nejvyšší výkon pouze v případě, že jdu něco hrát. Každopádně poslední cca 2 týdny, když sleduji seriál (zkoušel jsem víc programů, děje se to ve všech) tak se power plan sám přepne z úsporného na nejvyšší výkon, ALE děje se to pouze když je notebook zapojený v zásuvce a jen když mám vide ve fullscreenu, pouze když jsou splněné obě tyto věci, tak se to přepne, jinak bych si toho ani nevšiml, ale ve chvíli kdy jsem video zmenšil do okna tak jsem si všiml že se ten power plan mění, kdybych hned v pozadí za videem neměl zapnutý Nitro sense, kde jsem viděl jak se to po zmenšení přeplo zpět na úsporný, tak bych si toho nevšiml.
Nevím co se změnilo, mám dojem že se to začalo dít ve chvíli kdy mi vypršela licence na norton, ten jsem odinstaloval a nainstaloval Avast, ale možná je to jen můj dojem a spojitost to nemá.
Neví někdo jak to vyřešit? Sice můžu vše sledovat když jedu na baterku, ale upřímně mám ve zvyku mít noťas skoro 100% času zapojený v napájení. Díky za možné nápady.

PS: Třeba u fullscreen youtube se to neděje, pouze u programů, specificky jsem zkoušel KMPlayer a BS player.

Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů